Gry

crossoutLOGO

CrossOut - To osadzona w postapokaliptycznych realiach gra MMO, w której główną rolę odgrywają konstruowane własnoręcznie przez graczy pojazdy.

Add a comment

Dragon2LOGO

Dragon II to polskojęzyczna gra przeglądarkowa o tematyce fantasy. W jej magicznym świecie Gracz wciela się w postać rycerza walczącego z siłami złych smoków i ich popleczników.

Add a comment

CoffeeNoirLogo

Coffee Noir to detektywistyczna gra biznesowa wyprodukowana przez poznańską firmę Doji Educational Innovation. Add a comment

ZmierzchbogówLOGO

Zmierzch bogów – nowa gra przeglądarkowa MMORPG, która zmieni twoje wyobrażenie o tym gatunku! Twórcy zebrali w grze wszystko, co najlepsze, i przenieśli w niewiarygodny świat, w którym w zaskakujący sposób przenika się magia i technika! Add a comment

godofgodsLOGO

God of Gods to darmowa gra MMO 3D w przeglądarce dostępna w całości po polsku. Wcielisz się w niej w syna bóstwa, który musi udowodnić swoje pochodzenie poprzez walkę z atakującymi świat demonami. Walka nie będzie łatwa, ale chodzi o wielką stawkę - dołączenie do panteonu Bogów.

Add a comment

DragonKnight

MMORPG Dragon Knight przenosi gracza w baśniowy świat pokoju i dobrobytu. Jednak siły zła nie śpią, a potężni tytani powstali przeciwko bogom. Tysiąc lat temu pokonał ich Smoczy Rycerz. Teraz, gdy krwiożercze bestie znów zagrażają królestwu, to ty musisz im stawić czoła.

Add a comment

smoczaLOGO

Smocza Dolina to w pełni darmowa gra bMMORPG z elementami ekonomii i strategii. W grze można wcielić się w postać zarówno potężnego Maga jak i zwykłego mieszkańca, dzięki temu każdy możne znaleźć interesujące go rozwiązanie do gry mechanicznej. W wersji gry oznaczonej numerem 4 zaszło wiele istotnych zmian. Poniżej postaram się przybliżyć wszystkie zmiany.

Ponieważ poprzedni Administrator zrzekł się praw do gry, i przekazał je pod skrzydła nowego programisty, gra doczekała się wielu usprawnień, zarówno pod względem rozgrywki mechanicznej jak i fabularnej.

Add a comment

waleczniLOGO

W grze wcielamy się w rolę wojownika (lub wojowniczki) świata fantastycznego i stawiamy czoła czyhającym tu i ówdzie wyzwaniom. Gra jest inspirowana mechanizmem Gladiatusa, jednakże osadzona została w zupełnie innych realiach. Obecnie pracują nad nią 2 osoby - dzięki czemu stale jest ona wzbogacana o nowe możliwości/łatane są błędy, etc. Rejestracja jest oczywiście darmowa.

Add a comment