Akcja

legacyofdiscordLOGO

Doceń intensywność walki w czasie rzeczywistym rąbiąc, niszcząc i przebijając się przez zastępy przeciwników w obszernym świecie fantasy!

Add a comment

legionśmierciLOGO

Zostań śmiałkiem, którego imię będzie budzić grozę wśród nieumarłych! W tym celu będziesz musiał się postarać – rozwijaj swoją postać, stopniowo powiększaj twierdzę, wykonuj różne zadania i, rzecz jasna, bierz udział w wielu walkach. Tryb gry został szczegółowo dopracowany – rozgrywka taktyczna jest łatwa do opanowania, ale jednocześnie różnorodna i rozbudowana.

Add a comment

streetcrimelogo

Stań się w bezwzględnym gangsterem, który po długiej odsiadce postanawia odbudować swój czarny interes w ciemnych zaułkach swojego starego miasta. Zbuduj biznes gangsterki, który wyniesie Cię na najwyższe podium, dzięki któremu trafisz na karty historii jako najniebezpieczniejszy i wciąż nieuchwytny gangster, który potrafi skutecznie schować się przed mackami władzy.

Add a comment

SFgejmLOGO

Stwórz zwariowanego bohatera i wyruszaj na niezapomnianą przygodę. Wyposaż swojego bohatera w silną broń i w inne przedmioty. Musisz zmierzyć się z wieloma zadaniami... W grze na przeglądarkę Shakes and Fidget znajdujesz się w kolorowym świecie, w którym żyje wiele nadzwyczajnych stworzeń.

Add a comment

herozerogameLOGO

W Zero Hero wcielamy się w kolesia , który kreuje się na superbohatera. Problem polega na tym, że nasza postać nie dość, że jest wątła i łapie zadyszkę po wejściu na drugie piętro, to w dodatku nie grzeszy inteligencją.

Add a comment

battlestar-galactica-onlineLOGO

Jest to  gra on-line oparta na remake serialu Battlestar Galactica. Wersja beta gry została udostępniona 8 Lutego 2011 roku przez Bigpoint.

Add a comment

seafightLOGO

Ahoj, piraci! Wciel się w rolę korsarza i walcz o swoje życie. Bitwy z morskim potworem lub z innym piratem należą do twojego codziennego życia. Jako pirat znajdujesz się zawsze w niebezpieczeństwie.

Add a comment

darkorbitLOGO

Kosmiczny pilocie! Czeka na ciebie bezkresna przestrzeń świata DarkOrbit! Wybierz statek i ruszaj czym prędzej na swoje stanowisko bojowe, by pomóc w walce z hordami kosmitów zagrażających istnieniu rasy ludzkiej. Podejmij wyzwanie i przemierzaj galaktykę własnym pojazdem. Zarejestruj się już dziś w DarkOrbit, zostań kosmicznym pilotem i dołącz do jednej z trzech frakcji.

Add a comment