Indie

linecladisLOGO

Linecladis jest grą przeglądarkową opartą na konflikcie trzech frakcji, walczących między sobą o wpływy nad światem Elroth. Add a comment

NiceSliceLOGO

Umiejętne szatkowanie produktów na zgrabne, drobne kawałeczki to prawdopodobnie najprzyjemniejsza część gotowania. Add a comment

RedoranLOGO

Redoran – przeglądarkowa gra tekstowa, oparta na silniku Vallheru 0,7, utrzymana w klimacie fantasy. Jak pisze jeden z rangowych, Redoran to „typowy świat Magii i Miecza. Kulturowo blisko sytuacji Francji i Brytanii z późnego średniowiecza i/lub ewentualnie bardzo wczesnego renesansu.” Oprócz tego nikogo nie dziwią tu zamieszkujące lasy elfy, driady czy też krasnoludy bądź barbarzyńcy, którzy na swoje siedliska wybrali sobie góry.

Add a comment

wolfzoneLOGO

Świat trzeba odbudować. Wojna nuklearna zniszczyła wszystko.. stań się bohaterem Nowego Świata ! Forum na podstawie Metra 2033, Stalkera, Neuroshimy, \"28 dni później\" i własnego autorstwa. Klimat po prostu PostApo. PBF połączony ze strategią.

Add a comment

fereldenLOGO

Na początek o świecie
Nasza gra będzie osadzona w Fereldenie – jednym z królestw Thedas, znanym z gier i książek z serii Dragon Age. Wybraliśmy te realia ponieważ Dragon Age oferuje bogate, lecz nieprzeładowane lore w klimacie mrocznego fantasy. Świat jest więc pełen nierówności, ucisku, potworów i tajemnic. Thedas jest miejscem targanym przez niezliczone konflikty i wojny, a sama struktura społeczna sprawia, że co chwila wybuchają mniejsze lub większe zatargi. Dlatego właśnie wybraliśmy Thedas i Ferelden – ponieważ nie chcemy robić gry, w której na siłę trzeba wymyślać przygody, chcemy zrobić grę, w której opowieść będzie toczyć się sama.

Add a comment

radiation-620x300

Radiation to projekt, który wydumali i postanowili zrealizować Łukasz Wales Walesiuk i Marcin Thoran Karwowski. Cała historia zaczęła się kilka lat temu, Radiation miał się rozwijać wraz z Fenix Engine na którym został uruchomiony. Dzięki pomocy takich osób jak Zielonka czy Halbarad udało się nakreślić ramy świata, przygotować opisy potworów, frakcji, lokacji. Ostatecznie jednak głównie z powodu braku czasu projektu nie udało się ukończyć. Został zapomniany na ponad rok. W tym czasie nawet ktoś podkupił domenę radiation.pl, jednak los chciał, żeby ten projekt został zrealizowany ponieważ w dniu, w którym ponownie zaczęto o nim myśleć na serio skończyła się ważność dla domeny (ktoś nie przedłużył jej na kolejny rok). W każdym razie prace nad grą ruszyły z kopyta, wkrótce też pojawiły się osoby z Projektu 13, które zaproponowały połączenie ich projektu z Radiation. Byli to znany może niektórym Wrathu oraz Rorsarch. Dzięki ich pracy świat Radka wzbogacił się o przeepicką historię, na której od tej pory cała gra będzie bazować.

Add a comment

narutoonlineLOGO

Naruto Online to przeglądarkowa gra strategii czasu rzeczywistego, tworzona przez fanów uniwersum Masaschi Kishimoto dla fanów. Dzięki dobremu kontaktowi z administracją także gracze mogą mieć swój udział w tworzeniu i kształtowaniu świata poprzez przesyłanie swoich pomysłów, uwag czy wykrywanie błędów. Po typowej rejestracji należy poświęcić trochę czasu na dostrojenie postaci do naszych wymagań. W grze istnieją trzy sposoby walki - ninjutsu, genjutsu i taijutsu. . Podstawą dla ninjutsu i taijutsu jest siła, zręczność oraz szybkość, a dla genjutsu siła woli (umiejętność defensywna) i inteligencja (atak). Istotnym miejscem w świecie gry jest Akademia Ninja – miejsce, w którym możliwy jest rozwój umiejętności bitewnych. Zarówno jeśli chodzi o podejście twórców, jak i całe środowisko graczy - ich przywiązanie do projektu i masa pomysłów na udoskonalanie gry - Naruto Online z miesiąca na miesiąc jest coraz lepsze, a co za tym idzie - gracze mogą czerpać z rozgrywki coraz więcej zabawy, pod czujnym okiem "ludzkich" administratorów. Serdecznie zapraszamy do rejestracji każdego, kto szuka przeglądarkowej rozgrywki pod szyldem NARUTO.

http://narutoonline.pl/

Add a comment


Kroniki Fallathanu to darmowa gra tekstowa, w której gracze przemierzają obszar własnej wyobraźni i odkrywają bogactwo świata fabuły, przygotowanej przez twórców gry. Pomysłowość i fantazję, wspiera bogata szata graficzna i atrakcyjny interface. Do wyboru czeka ponad dwadzieścia, dokładnie opisanych ras, duże możliwości edycji teksów i grafik oraz dopracowany system rozwoju postaci. Kroniki Fallathanu to miejsce, gdzie przyjemność ze zdobywania mechanicznych osiągnięć przenika się z możliwością zdobywania władzy i sławy, w różnorodnym i barwnym świecie, osadzonym w realiach klasycznego fantasy.

Add a comment