Strategie

VikingsWarOfClansLOGO

Strategiczna gra przeglądarkowa, gdzie dołaczamy do jednej z frakcji i mierzymy się z innymi klanami. Możemy sprzymierzać się z innymi, dzielić zię zasobami lub wspierać się oddziałami.

Add a comment

stellararkLOGO

StellarArk to gra turowa, w której jednakże tury rozgrywane są w regularnych odstępach czasu (standardowo co 45 sekund). W grze sprawujesz rolę nazdorcy, czuwającego nad tym by wszystko szło gładko.

Add a comment

TentlanLOGO

Tentlan jest strategią w czasie rzeczywistym prowadzoną w czasach Ameryk przed Kolumbem. Rozpoczynając od małej osady w sercu lasu deszczowego, gracze stale zwiększają swoją władzę i wpływy, aż osiągną rozbudowane wielkie imperia.

Add a comment

legends of honorLOGO

W spustoszonym wojną królestwie, podzielonym między trzy zwaśnione frakcje, przetrwanie i dostatek są przywilejem silnych. W Legends of Honor mury rosną, a zamki walą się w mgnieniu oka, więc zgromadź wojska i przygotuj bohaterów do walki!

Add a comment

TraviankingdomsLOGO

Travian  Kingdoms to kontynuacja najpopularniejszej gry na przeglądarkę na świecie. Ogrom nowych funkcji i dodatkowych elementów, sprawiają, że nie sposób się od niej oderwać.

Add a comment

ImperiaOnlineLOGO

Imperia Online "Wiek podbojów" zabierze Ciebie do świata, który istniał przed wiekiem prochu strzelniczego. Jest to świat ostrych mieczy, długich łuków i koni bojowych. Czas intryg politycznych, wielkich średniowiecznych batalii, oblężeń fortec za pomocą katapult i trebuszetów, ciężkich koni, niszczących całe armie, plądrowań, wymierzonych w ludność cywilna, tysięcy żołnierzy ginących w bitwach.

Add a comment

XgameLOGO

X-Game to kosmiczna gra przeglądarkowa. By grać potrzebujesz jedynie przeglądarki internetowej. Zaczynasz w nowym świecie. By stać się najlepszym musisz dać z siebie wszystko!

Add a comment

NordsLOGO

Nords: Heroes of the North to strategiczna gra MMO stworzona w technologii 3D osadzona w świecie nordyckiej mitologii. Twoim zadaniem, będzie stworzenie i budowa potęgi królestwa. Zagraj za darmo!

Add a comment