Symulacje

myfreecirkusLOGO

Nowe oblicze gry cross-platformowej upjers.

Add a comment

CukierowoLogo

Aplikacja została stworzona zgodnie z wytycznymi psychologów i ma wspierać rozwój dziecka. Jej producentem jest Macro Games S.A., a na polski rynek została wprowadzona we współpracy z Big Blue Marble Inc. Add a comment

beefightersLOGO

Beefighters to gra, jakiej jeszcze nie było. Gra pozwala na wcielenie się w pszczelarza i rywalizowanie między graczami.

Add a comment

Therian Saga to bardzo rozbudowana gra osadzona w magicznym i rozwiniętym przemysłowo uniwersum.

Add a comment

polisonlineLOGO

Polis Online jest symulatorem politycznym przez przeglądarkę. Każdy w naszym państwie może zostać prezydentem, premierem lub zajmować inne ważne stanowisko w naszym państwie. Bierz udział w wyborach, głosuj, dyskutuj i wygrywaj stanowiska te ważne i mniej ważne.

Add a comment

tamakoci

Przygarnij mruczka pod swój dach i dbaj o jego rozwój. Dbaj by w jego misce nie zabrakło karmy, w poidełku wody, a kuweta była czysta (inaczej narobi Ci na środek pokoju!). Oprócz zapewnienia mu podstawowej opieki, masz cały szereg zabaw i pieszczot dla kota.

Add a comment

Makemewell

MakeMeWell jest grą przeglądarkową w której rozwijamy naszą postać która  jest kobietą pracującą w najstarszym zawodzie świata czyli jest  prostytutką.

Add a comment

arenamodylogo

Stwórz swoją postać, wypełniaj niezliczone zadania i bierz udział w pojedynkach mody.  Świat mody i sławy stoi przed Tobą otworem.

Add a comment

Podkategorie