Rolnicze

BigFarmLOGO

Big Farm to gra, w której jak sama nazwa wskazuje należy stworzyć dużą i właściwie prosperującą Farmę. Gra ta wymaga wiele przemyślanych ruchów i strategii. Należy również pamiętać o dobrej znajomości ekonomii, dzięki której nasza gospodarka będzie przynosiła korzyści finansowe. Jak w prawdziwej farmie owoce naszej pracy rosną i pomnażają się. Każde zakupione przez nas ziarno dobrze zasadzone i pielęgnowane zwróci się nam kilka krotnie. Dzięki zarobionym monetom będziemy mogli kupować budynki, zwierzęta oraz maszyny rolnicze.

Add a comment

MyLittleFarmies

Powoli i majestatycznie poruszają się na wietrze skrzydła wiatraka. Pełen dumy patrzysz na swoją wioskę, a rosnące warzywa i owoce cieszą Twoje oko i serce. Przypominasz sobie swoje początki. Jeszcze niedawno rozpościerała się przed Tobą porośnięta trawą łąka. Wtedy jeszcze jak okiem sięgnął panowała tu dzika natura. Dziś Twoje pola tworzą malowniczy widok rozciągając się po kres horyzontu.

Add a comment

pgrLOGO

PGR Online to polska gra o tematyce farmerskiej z elementami PVP.

Add a comment

FantasyramaLOGO

Witaj w magicznej grze FantasyRama! Ukryta w lesie, między sosnowymi gałęziami i grządkami z mchu leży FantasyRama - magiczny świat gry pełen wdzięku i piękna. Świat, który skrywa się przed wścibskim wzrokiem wielu z nas. Pod wielkim Drzewem Życia mieszkają elfy, wróżki i mityczne stworzenia lasu. Oto kraina fantazji! Ale zdaje się, że siła wyobraźni powoli zanika, a temu zaczarowanemu światu i wszystkim jego mieszkańcom w tej magicznej grze FantasyRama grozi zapomnienie.

Add a comment

wiejskiezycieLOGO
Życie farmera stoi przed tobą otworem! Wybieraj spośród kilkudziesięciu typów warzyw, owoców, drzew, zwierząt jak i maszyn. nie zapomnij o stawianiu budynków, które poprawią zyski. Do dyspozycji mamy holenderski młyn, chatę (ozdobę), krowę, jabłoń oraz kilkanaście grządek aby zasiać plony.

Add a comment

Farmerama-logo
Dom z zagrodą, rośliny i zwierzęta - w grze FARMERAMA rozpoczniesz prawdziwe życie na wsi. Na roli czeka Cię mnóstwo pracy. Ale gry online powinny przynosić przede wszystkim frajdę, a FARMERAMA dostarcza dużo frajdy każdemu, kto chętnie sadzi, pieli i zbiera obfite plony. W gry online, takie jak FARMERAMA, grasz bezpośrednio online, a więc z tysiącami prawdziwych farmerów. I tam też handluje się i targuje do bólu. W końcu każdy rolnik chce mieć pozycję najlepszego hodowcy bydła. Dlatego też FARMERAMA zapewnia Ci świetną infrastrukturę! Pojedź swoją ciężarówką do miasta, zaopatrz swój stragan, załatw sobie w spółdzielni zlecenia i wiele więcej. FARMERAMA jest prawdziwą grą towarzyską wśród gier online.

Add a comment

KapifarmLOGO

W kolorowej grze Kapi Farm wcielasz się w rolę farmera, uprawiasz pola na własnej farmie i hodujesz zwierzęta. Wraz z rozwojem gry i zdobywaniem kolejnych poziomów możesz uprawiać nowe gatunki roślin. 

Add a comment

wolnifarmerzylogo

Obecnie rynek gier via www jest przesycony grami farmerskimi i różnymi symulacjami (brakuje tylko symulacji stacji benzynowej). Twórcy sięgają po coraz to nowe technologie, ale i tak każda gra (w tym przypadku) farmerska opiera się na tych samych zasadach. Dziś przyjrzymy się tytułowi, który jest wręcz klasykiem gier farmerskich online.

Add a comment