Promocje

battleofbeastLOGO
Zapoznajcie się jak najszybciej z tą wspaniałą ofertą dotyczącą rozbudowy baszty.

Add a comment

uptasiaLOGO
W ten weekend macie wielką okazję, aby znacznie zwiększyć udział procentowy połowów. Tak więc każdy gracz od piątku 14 listopada od godziny 12 do niedzieli 16 listopada do godziny 23.59 złowi u rybaka 50% więcej ryb! Nie ma tutaj znaczenia czy wysyłasz rybaka czy swoją postać na połów ryb.

Add a comment

uptasiaLOGO

Gra w ukryte obiekty Uptasia wzbogaciła się dziś o fascynującą nowość, jak ogłosił twórca i wydawca znanych gier przeglądarkowych upjers. Otwarcie wieży obrazkowej oferuje graczom nowe nagrody za rozwiązywanie zagadek obrazkowych.

Add a comment

uptasiaLOGO

W najnowszym numerze magazynu PC Format pojawił się kod promocyjny do gry Uptasia. Magazyn dostępny jest w sprzedaży od 7 lipca. Radziłbym już teraz udać się do najbliższego kiosku. W rozwinięciu przeczytacie  jak aktywować klucz.

Add a comment

gameforgeLOGO

Firma Game Forge poinformowała o wprowadzeniu na rynek mobliny swojej nowej gry czyli Animas Online, z tej okazji twórcy postanowli w zamian za zainstalowanie gry rozdać kupony o wartości 3 euro do swoich gier.

Add a comment

konkursLOGO

Cześć. W to miłe poniedziałkowe popołudnie mamy dla was konkursik. Do wygrania jest 10 kluczy do gry przygodowej The night of the Rabbit.

Aby wygrać jeden z nich musicie polubić tę stronę na facebooku:

https://www.facebook.com/afanpl   

Oraz odpowiedzieć na kilka pytań.

Add a comment

myfreezoologo

Wczoraj ruszyła duża promocja w Upjersowej symulacji zoo.

Do poniedziałku 15 lipca do godziny 2 w nocy, dla graczy dostępna jest  oferta specjalna, która niesie następujące korzyści:
- każdego dnia w ofercie pojawia się na  zwierzę*,
- zwierzę to może osiągnąć poziom o 10 poziomów wyższy od Waszego aktualnego, dzięki czemu macie szansę zdobyć zwierzę z wyższych poziomów dużo wcześniej,
- cena zwierzaka jest jest o 30% niższa (normalnie jest to 20%).

Add a comment

myfantasticparklogo

Upjers szaleje z co tygodniowymi promocjami ;]

Do dzisiejszego południa mozecie otrzymać atrakcje "Lochy Zamkowe" przy zakupie diamentów powyzej 20PLN, zas dekorację "Duża fontanna" przy każdym zakupie od 20 do 20 PLN.

Add a comment