viawwwgamers

Wyślij do nas newsa! Przygotowaliśmy specjalny adres email, który można dodać do newsletterów, baz danych, które służą do rozsyłania informacji o nowościach w grach. Pomoże nam to w wychwytywaniu co ciekawszych informacji ze świata gier przeglądarkowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Jeśli chcesz dostać się do redakcji portalu napisz do nas o swojej twórczości, czy masz jakieś doświadczenie w pracy redakcyjnej, podeślij też jakiś tekst na próbę, który będzie próbką Twoich możliwości.

 

GG Redakcji 10729637


Aby się z nami skontaktować możesz skorzystać z naszego formularza kontaktowego lub napisać bezpośrednio na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Jeśli prowadzisz stronę internetową lub inną działalność związaną z grami przez przeglądarkę możesz napisać do nas z propozycją współpracy.

Możemy podjąć współpracę na różnych polach:

1. Promocja Twojej gry, strony poprzez publikację newsów, zapowiedzi, informacji promocyjnych

2. Chętnie zorganizujemy konkursy, wydarzenia, które pozwolą graczom lepiej poznać Twoją grę

3. Wymiana bannerami, buttonami, linkami z Twoją stroną www

Naszą misją jest promocja kultury graczy gier via www, która jest pomijana lub traktowana po macoszemu przez różnego rodzaju media.

Kod naszego buttona:

ViawwwGamers.pl

<a title="Portal dla graczy gier via www" href="http://viawwwgamers.pl" target="new"><img width="120" height="60" alt="Portal dla graczy gier via www" src="http://viawwwgamers.pl/button.png"></a>

 

Kod naszego bannera:

ViawwwGamers.pl

<a title="Portal dla graczy gier via www" href="http://viawwwgamers.pl" target="new"><img width="468" height="60" alt="Portal dla graczy gier via www" src="http://viawwwgamers.pl/banner.png"></a>

 

Zapraszamy do współpracy.