All for Joomla All for Webmasters
  • MMORPG
  • Posted
  • Hits: 6844

Bleach Online

bleachonlineLOGO

Bleach Online to jedna z gier RPG, opartych na niezwykle popularnym serialu. Twórcy gry wzorowali się na bohaterach serialu Bleach, który został wiernie odtworzony w grze. Gracz ma za zadanie wcielić się w jednego z bohaterów serialu, a jego zadaniem jest walka z przeciwnikami, których również można poznać w oryginalnym filmie.

Gracze mogą wybrać jedną z kilkunastu postaci, które również pojawiły się w oryginalnym serialu. Do wyboru są bohaterowie główni - Kurosaki Ichigo i Kuchiki Rukii. W sumie gracz ma aż 21 grywalnych postaci, z których każda ma nieco inne umiejętności do wykorzystania w czasie walk Shinigów z Arrancarami. Opiekunowie ludzi z jednej strony, demony z drugiej, a do tej nierównej walki wciągnięci są przez przypadek także bohaterowie, którymi steruje gracz. Do wyboru są dwa rodzaje trybów - story mode i mission mode. W zależności od wyboru trybu gry postacie zwiedzają różne miejsca, a same walki toczą się w mieście, na pustyni czy w powietrzu. Daje to wiele możliwości na wykorzystanie potencjału każdej z postaci.

bleach1 bleach2 bleach3
Do samego poruszania się w czasie walki wystarczy kombinacja klawiszy WSAD. W zależności od wyboru litery postać porusza się do przodu lub do tyłu oraz w górę lub w dół. Równie przydatne są litery J - zadawanie ciosów przeciwnikowi, także z wykorzystaniem posiadanej broni oraz K - skoki, które pozwalają na unikanie ciosów. W oknie w lewym górnym rogu pojawiają się dostępne dla danej postaci kombinacje klawiszy. Bohater, uzbrojony w katanę, może się udać na walkę z potworami, choć sterowanie nim za pomocą klawiatury może być początkowo skomplikowane.

                                               reflinkLOGO

Last modification: Pt 3 Cze 2016

Partnerzy

Kupuj,sprzedawaj, handluj