All for Joomla All for Webmasters

Symulacje

Beefighters – walki pszczół

beefightersLOGO

Beefighters to gra, jakiej jeszcze nie było. Gra pozwala na wcielenie się w pszczelarza i rywalizowanie między graczami.

Add a comment

Therian Saga

Therian Saga to bardzo rozbudowana gra osadzona w magicznym i rozwiniętym przemysłowo uniwersum.

Add a comment

Polis Online

polisonlineLOGO

Polis Online jest symulatorem politycznym przez przeglądarkę. Każdy w naszym państwie może zostać prezydentem, premierem lub zajmować inne ważne stanowisko w naszym państwie. Bierz udział w wyborach, głosuj, dyskutuj i wygrywaj stanowiska te ważne i mniej ważne.

Add a comment

TamaKoci

tamakoci

Przygarnij mruczka pod swój dach i dbaj o jego rozwój. Dbaj by w jego misce nie zabrakło karmy, w poidełku wody, a kuweta była czysta (inaczej narobi Ci na środek pokoju!). Oprócz zapewnienia mu podstawowej opieki, masz cały szereg zabaw i pieszczot dla kota.

Add a comment

[18+] MakeMeWell

Makemewell

MakeMeWell jest grą przeglądarkową w której rozwijamy naszą postać która  jest kobietą pracującą w najstarszym zawodzie świata czyli jest  prostytutką.

Add a comment

Arena Mody

arenamodylogo

Stwórz swoją postać, wypełniaj niezliczone zadania i bierz udział w pojedynkach mody.  Świat mody i sławy stoi przed Tobą otworem.

Add a comment

Top Eleven

topelevenLogo

Zastanawiasz się czasem, jak to jest zarządzać klubem piłkarskim? Sprawdź to w Top Eleven, najpopularniejszym sieciowym menedżerze futbolowym. Szlifuj swoje umiejętności menedżerskie i dołącz do 10 milionów graczy, którzy codziennie pojawiają się w Top Eleven. Top Eleven to jedna z 10 najlepszych gier sportowych w ponad 80 krajach na całym świecie. "Top Eleven naprawde robi wrażenie i zawiera wiele sytuacji, które widziałem i które przeżylem w trakcie swojej kariery" - José Mourinho

Add a comment

Hot Candy Land

hotcandylandLOGO

HotCandyLand to gra przeglądarkowa o bardzo chwytliwej tematyce, która jednak ogranicza do niej dostęp dla osób które nie ukończyły jeszcze progu pełnoletności. W grze wcielamy się w rolę fascynata, który gromadząc wszystkie dostępne środki finansowe opuszcza swoje rodzinne miasteczko i rusza na podbój PornWood!

Add a comment

Partnerzy

Kupuj,sprzedawaj, handluj