innogamesLOGO

InnoGames opublikowało właśnie pierwszy odcinek InnoGames TV w 2016 roku. W 11 minutowym odcinku widzowie będą mogli dowiedzieć się więcej o nowym elemencie wprowadzonym do gry fantasy Elvenar, zobaczyć jak działa mechanika rzucania Zaklęć (najnowszy dodatek do gry Elvenar), a także usłyszeć o ostatnich najważniejszych wydarzeniach w Forge of Empires, Grepolis i Tribal Wars 2.

 


W lutowym odcinku projektant gier Timon i grafik Oliver odkryją przed widzami magię Zaklęć. Nowy dodatek do gry daje graczom całe nowe spektrum opcji - możliwość podejmowania decyzji oraz szansę na otrzymanie nagród. Aby otrzymać te dodatki, gracze muszą najpierw przeprowadzić badania i wybudować Akademię Magii. Od tego momentu będą mogli tworzyć trzy różne rodzaje zaklęć, które pomogą im zwiększyć produkcję zasobów lub dóbr, albo wspomóc rozwój kultury.


Następnie zespół Forge of Empires opowie o trzech najważniejszych wydarzeniach nadchodzącego miesiąca. Pierwsze dwa związane są ze zbliżającymi się Walentynkami oraz z eventem Historycznym. Kolejna informacja dotyczy odejścia projektanta gier, Peera, z ekipy miesięcznego podcastu filmowego. Z kolei zespół Plemion 2 zaprezentuje nową opcję „Przeniesienia jednostki”, a twórcy Grepolis odpowiedzą na pytania w trakcie sesji Q&A na Facebooku. Odcinek kończy krótki podgląd nowych wiosek rolniczych.


W co miesięcznym filmowym podcaście InnoGames dostarcza społeczności najnowszych wiadomości na temat ich gier. Chociaż podcast prowadzony jest w języku angielskim, wszystkie filmy dostępne są na YouTube w wersji z napisami w dziewięciu językach, w tym w polskim.