All for Joomla All for Webmasters

Więcej możliwości strategicznego planowania w najnowszej aktualizacji do gry Imperia Online

{idkey=1250b0[url=http%3A%2F%2Fviawwwgamers.pl%2Fnewsy%2F314-wiecej-mozliwosci-strategicznego-planowania-w-najnowszej-aktualizacji-do-gry-imperia-online.html][title=Wi%C4%99cej+mo%C5%BCliwo%C5%9Bci+strategicznego+planowania+w+najnowszej+aktualizacji+do+gry+Imperia+Online][desc=Nowo%C5%9Bcie+w+Imperia+Onlineq]}{cmp_start idkey=6506[url=http%3A%2F%2Fviawwwgamers.pl%2Fnewsy%2F314-wiecej-mozliwosci-strategicznego-planowania-w-najnowszej-aktualizacji-do-gry-imperia-online.html][title=Wi%C4%99cej+mo%C5%BCliwo%C5%9Bci+strategicznego+planowania+w+najnowszej+aktualizacji+do+gry+Imperia+Online][desc=Nowo%C5%9Bcie+w+Imperia+Onlineq]}

ImperiaOnlineLOGO

Twórcy gry Imperia Online podzielili się informacjami na temat zbliżającej się kolejnej aktualizacji do swojej gry. Tym razem w ręce graczy zostanie przekazane narzędzie, które znacznie zwiększy możliwości strategicznego planowania rozwoju Imperium, a także wzbogaci raport z bitew o dopracowane animacje.


Pierwszą z nowych opcji wprowadzanych do gry jest możliwość śledzenia poszczególnych aspektów rozwoju własnego królestwa. Na szczegółowych wykresach będzie można śledzić dane dotyczące ekonomii, armii, handlu i innych. Dzięki dostępowi do tych danych gracze z łatwością będą mogli uzyskiwać informacje na temat liczby wojsk, rozegranych bitew, ważnych wydarzeń w swoim Imperium czy wartości swoich jednostek. Zgromadzenie wszystkich tak istotnych informacji w jednym miejscu pozwoli graczom nie tylko uzyskać wiedzę niezbędną przez rozpoczęciem konfliktu wojskowego, ale też na odpowiednie planowanie dalszego rozwoju własnego Imperium.


We wrześniu w grze pojawią się także zapowiedziane wcześniej animowane bitwy, które zostały wzbogacone szczegółowymi efektami wizualnymi. Animacje bitew będą ciekawym dodatkiem do raportów bitewnych i pokażą graczom dokładnie co się wydarzyło podczas prowadzonego przez nich oblężenia. Wszystkie jednostki posiadać będą szczegółowe dane np. punkty życia czy ataku. Dzięki możliwości sprawdzenia zachowania jednostek w bitwie, gracze będą mogli lepiej rozplanować swoje kolejne konflikty wojenne oraz bitwy.

reflinkLOGO

{cmp_end}{idkey=1250b1[url=http%3A%2F%2Fviawwwgamers.pl%2Fnewsy%2F314-wiecej-mozliwosci-strategicznego-planowania-w-najnowszej-aktualizacji-do-gry-imperia-online.html][title=Wi%C4%99cej+mo%C5%BCliwo%C5%9Bci+strategicznego+planowania+w+najnowszej+aktualizacji+do+gry+Imperia+Online][desc=Nowo%C5%9Bcie+w+Imperia+Onlineq]}
Last modification: Pt 3 Cze 2016

Najpopularniejsze artykuły

Partnerzy

Kupuj,sprzedawaj, handluj