All for Joomla All for Webmasters

Uptasia - teraz będzie ekspresowo

{idkey=1867b0[url=http%3A%2F%2Fviawwwgamers.pl%2Fnewsy%2F542-uptasia-teraz-bedzie-ekspresowo.html][title=Uptasia+-+teraz+b%C4%99dzie+ekspresowo][desc=Nowa+aktualizacja+w+Uptasia%2C+tym+razem+zobaczymyw+grze+expres]}{cmp_start idkey=4839[url=http%3A%2F%2Fviawwwgamers.pl%2Fnewsy%2F542-uptasia-teraz-bedzie-ekspresowo.html][title=Uptasia+-+teraz+b%C4%99dzie+ekspresowo][desc=Nowa+aktualizacja+w+Uptasia%2C+tym+razem+zobaczymyw+grze+expres]}

uptasiaLOGO

W fascynującej grze z Uptasia możesz od dziś szukać ukrytych przedmiotów w nowym budynku Uptasia Ekspres. Nową fabrykę w postaci stacji kolejowej możesz wybudować w swoim XIX wiecznym miasteczku.


Uptasia-Ekspres otrzymasz w sklepie w zamian za dukaty. Ale tutaj nie czekasz na pociąg lecz rozwiązujesz nowe zagadki, poszukujesz ukrytych przedmiotów i produkujesz nowe towary w postaci biletów na pociąg do egzotycznych krain. Cel podróży to: tajemniczy las, zatoka blubber, równina honoru i błyszczący lodowiec.

Zajrzyj jeszcze dziś na nową stację kolejową Uptasia-Ekspres i sprzedaj parę biletów do odległych krain. Dodatkowo mamy dla Ciebie "Aleksa", sympatycznego koziorożca będącego nowym zwierzęciem domowym w Uptasia. Aleksa otrzymasz w zamian za rubiny. Życzymy Ci doskonałej zabawy podczas poszukiwania przedmiotów!

                                       reflinkLOGO

{cmp_end}{idkey=1867b1[url=http%3A%2F%2Fviawwwgamers.pl%2Fnewsy%2F542-uptasia-teraz-bedzie-ekspresowo.html][title=Uptasia+-+teraz+b%C4%99dzie+ekspresowo][desc=Nowa+aktualizacja+w+Uptasia%2C+tym+razem+zobaczymyw+grze+expres]}
Last modification: Pt 3 Cze 2016

Najpopularniejsze artykuły

Partnerzy

Kupuj,sprzedawaj, handluj