All for Joomla All for Webmasters

Panzer General Online od dziś po Polsku

{idkey=8729b0[url=http%3A%2F%2Fviawwwgamers.pl%2Fnewsy%2F606-panzer-general-online-od-dzis-po-polsku.html][title=Panzer+General+Online+od+dzi%C5%9B+po+Polsku][desc=Nowa+gra+po+Polsku]}{cmp_start idkey=9009[url=http%3A%2F%2Fviawwwgamers.pl%2Fnewsy%2F606-panzer-general-online-od-dzis-po-polsku.html][title=Panzer+General+Online+od+dzi%C5%9B+po+Polsku][desc=Nowa+gra+po+Polsku]}

panzergeneralsonlineLOGO

Podczas przerwy technicznej, została wdrążona wersja 1.3 w  Panzer General Online. Aktualizacja zawiera między innymi pełne wsparcie techniczne w języku polskim.

Wsparcie techniczne w języku polskim oznacza także nową wersję językową strony i gry, wraz z osobnym forum i czatem. Język może być zmieniony w każdej chwili, a gracze z Polski nie muszą rejestrować kont na nowo. Generałowie z Polski mogą się teraz cieszyć taktyczną rozgrywką, pozyskiwaniem poziomów i odkrywaniem kampanii zainspirowanych historycznymi wydarzeniami. Możliwa jest też rozgrywka w trybie wieloosobowym.

Zachęcamy do odwiedzania naszego polskiego forum, aby zapoznać się z zespołem i społecznością Panzer General Online. Z chęcią wysłuchamy waszych sugestii i pomysłów odnośnie gry.

http://cf.panzergeneral.com/pl-PL

 

{cmp_end}{idkey=8729b1[url=http%3A%2F%2Fviawwwgamers.pl%2Fnewsy%2F606-panzer-general-online-od-dzis-po-polsku.html][title=Panzer+General+Online+od+dzi%C5%9B+po+Polsku][desc=Nowa+gra+po+Polsku]}
Last modification: Pt 3 Cze 2016

Najpopularniejsze artykuły

Partnerzy

Kupuj,sprzedawaj, handluj