forgeofempiresLOGO

Aktualizacja do wersji 1.27 zostanie przeprowadzona 3 czerwca. Dostarczy zupełnie nową epokę Postmodernizmu wraz z kilkoma małymi usprawnieniami, balansowaniem i dużą porcją dobrej zabawy!

Postmodernizm
Postmodernizm wprowadza pełen wrażeń czas lat '70-'80 do gry. Bez względu na to czy jesteś pokojowo nastawionym farmerem czy żądnym krwi generałem, znajdziesz ogromną ilość zupełnie nowej zawartości porywającej Cię w najnowszej części naszej epickiej podróży przez historię ludzkości!
      
- Walcz z Che Guerrero, Minh Ho-Chi i innymi
- Przejdź przez 54 zadania, które są związane z Twoim postępem w grze lepiej niż kiedykolwiek wcześniej!
- Wyślij swojego najlepszego człowieka, aby odkrył tajemnice dżungli
- Podbij 12 nowych prowincji, wzbogaconych motywem dżungli
- Bitwy są większym wyzwaniem niż kiedykolwiek! Wrogowie nadchodzą falami!
- 55 nowych opcjonalnych zadań: Pomóż Rinbinowi zrobić swój ulubiony telewizyjny show, opracuj loty kosmiczne i poradź sobie z weteranami wojny
- Dodatkowo 11 zadań powtarzalnych dla Postmodernizmu
- Dostosuj miasto do swoich potrzeb konstruując budynki które kosztują lub dostarczają zadowolenie jako dodatek do swojego normalnego działania
- Produkuj samochody w Fabryce samochodów, zabawki w Fabryce zabawek i uszczęśliwiaj swoich mieszkańców dając im publiczny basen!
- Poluj na plany, aby zdobyć dwie nowe Pereł Architektury: Przylądek Canaveral i Habitat
- Odkryj wyższe sfery, nowoczesną elektronikę i badania genetyczne
- Wyślij swoich komandosów do walki i zadaj dodatkowe obrażenia z bliskiej odległości dzięki ich nowej umiejętności "W zwarciu”
- “Kontakt!”: Ripostuj wszystkie ataki swoimi sekcjami ręcznych karabinów maszynowych (RKM)

W powyższym  filmiku Peer, jeden z projektantów gry przedstawia dokładnie wszystkie nowości oraz nastepną epokę czyli...teraźniejszość  (tak, ja też zastanawiam się co będzie dalej)

http://pl.forgeofempires.com/