All for Joomla All for Webmasters

Promocje

Uptasia – Łów przez dwa dni 50% więcej ryb

uptasiaLOGO
W ten weekend macie wielką okazję, aby znacznie zwiększyć udział procentowy połowów. Tak więc każdy gracz od piątku 14 listopada od godziny 12 do niedzieli 16 listopada do godziny 23.59 złowi u rybaka 50% więcej ryb! Nie ma tutaj znaczenia czy wysyłasz rybaka czy swoją postać na połów ryb.

Add a comment

Wieża obrazkowa od dziś w Uptasia

uptasiaLOGO

Gra w ukryte obiekty Uptasia wzbogaciła się dziś o fascynującą nowość, jak ogłosił twórca i wydawca znanych gier przeglądarkowych upjers. Otwarcie wieży obrazkowej oferuje graczom nowe nagrody za rozwiązywanie zagadek obrazkowych.

Add a comment

Kod bonusowy do gry Uptasia

uptasiaLOGO

W najnowszym numerze magazynu PC Format pojawił się kod promocyjny do gry Uptasia. Magazyn dostępny jest w sprzedaży od 7 lipca. Radziłbym już teraz udać się do najbliższego kiosku. W rozwinięciu przeczytacie  jak aktywować klucz.

Add a comment

[Na Szybko] Waluta premium za darmo w grach Game Forge

gameforgeLOGO

Firma Game Forge poinformowała o wprowadzeniu na rynek mobliny swojej nowej gry czyli Animas Online, z tej okazji twórcy postanowli w zamian za zainstalowanie gry rozdać kupony o wartości 3 euro do swoich gier.

Add a comment

Oferta specjalna i patch w My Free Zoo

myfreezoologo

Wczoraj ruszyła duża promocja w Upjersowej symulacji zoo.

Do poniedziałku 15 lipca do godziny 2 w nocy, dla graczy dostępna jest  oferta specjalna, która niesie następujące korzyści:
- każdego dnia w ofercie pojawia się na  zwierzę*,
- zwierzę to może osiągnąć poziom o 10 poziomów wyższy od Waszego aktualnego, dzięki czemu macie szansę zdobyć zwierzę z wyższych poziomów dużo wcześniej,
- cena zwierzaka jest jest o 30% niższa (normalnie jest to 20%).

Add a comment

Kolejna promocja w My Fantastic Park

myfantasticparklogo

Upjers szaleje z co tygodniowymi promocjami ;]

Do dzisiejszego południa mozecie otrzymać atrakcje "Lochy Zamkowe" przy zakupie diamentów powyzej 20PLN, zas dekorację "Duża fontanna" przy każdym zakupie od 20 do 20 PLN.

Add a comment

Najpopularniejsze artykuły

Partnerzy

Kupuj,sprzedawaj, handluj