PirateStormLOGO

Pirate Storm

PirateStormLOGO
Polowanie na szczury morskie i gigantyczne kraby oczekują na ciebie w tej przeglądarkowej grze w pirackich klimatach. Ładuj wyrzutnie i ostrz harpuny, bowiem już ktoś ma cię na pewno na celowniku.

W grze browserowej Pirate Storm możesz spełnić swoje pirackie marzenia i dać upust konkwistadorskim zapędom. Walcz o dominację na morzu używając wszelkich dostępnych środków. Na nieprzebranych wodach mórz i oceanów w Pirate Storm nawet na chwilę nie ustaje walka o władzę i sławę.

Grę przeglądarkową Pirate Storm rozpoczynasz od posiadania niewielkiego statku, którym wyruszasz na spotkanie morskiej przygody. Zaliczając kolejne przypisane ci misje zdobywasz coraz więcej pieniędzy, a to pozwoli ci na dokupienie lepszego wyposażenia w wirtualnym sklepie. Misją może być zgładzenie gigantycznego kraba, panoszącego się po morzu, będziesz więc potrzebował sporej dawki harpunów, by go pokonać. Możesz również zanurkować w turkusowych wodach gry Pirate Storm i sprawdzić, co tym razem wyłowił twój nurek. Mogą to być cenne diamenty.

Wzbogacaj więc twoją łajbę ulepszając ją systematycznie i doposażając ją w dodatkowe wyrzutnie kul armatnich lub harpunów oraz kolejne maszty i pokłady. Na swojej drodze spotkasz wielu innych poszukiwaczy morskich przygód, możesz z nimi zawrzeć bractwa i sojusze, aby wspólnie zaliczać kolejne misje. Raz na jakiś czas zawiń jednak do portu, aby naprawić statek i załatać powstałe uszkodzenia, których z pewnością doznasz podczas wielu morskich batalii, na które musisz nastawić się w grze przeglądarkowej Pirate Storm.

W portach tej pirackiej gry na przeglądarkę możesz podjąć się kolejnych misji, zajrzeć do stoczni oraz tawerny, aby choć na chwilę odetchnąć od morskich eskapad. Jednak pamiętaj, że konkurencja nie śpi, musisz więc znowu wyruszyć na bezkresne wody i pokazać innym szczurom lądowym, kto rządzi w Pirate Storm.

                                        reflinkLOGO

Post Author: TreeCo