Khan Wars + BONUS na start

Zagraj w Khan Wars i zdobądź bonusy o wartości 20 Euro na Start!

Khan Wars to wielokrotnie nagradzana gra strategiczna, która zawiera wszystkie klasyczne element doskonałej wieloosobowej gry strategicznej, w tym stworzenie wszechomogącego imperium, potężnej armii, sprytnych strategii i co najważniejsze – walka z innymi graczami!

Złóż przysięgę lojalności wobec jednej z wielu dostępnych średniowiecznych nacji i poprawdź ich do walki przeciwko graczom z całego świata, w celu podboju całego średniowiecznego świata.

Jak Twoja podróż do podbicia średniowiecznego świata może być świetna przygodą? Oto kilka powodów:

• Nacje – Możesz wybierać spośród 12 dobrze zbalansowanych nacji, z których każda ma swój bonus. Bonus wpływa na gospodarkę, siłę bitew lub na handel. Z czasem możesz zrekrutować odpowiednie dla Twojej nacji jednostki, które zmienią taktykę walk i pomogą zdobyć przewagę nad innymi graczami.

• Miasta – Rozwijaj I wzmacniaj swoje średniowieczne miasto poprzez nowe budynki i strategiczne struktury. Możesz wybrać ścieżkę stabilnego rozwoju gospodarczego, bezlitosnych ataków na wrogie obiekty, przemyślany handel, mądrą dyplomację i grę zespołową gildii lub dowolną mieszankę strategii, którą uznasz za wygodną.

• Jednostki – W trakcie gry możesz zdobyć więcej zamków i zrekrutować do 28 różnych jednostek – piechotę, łuczników, kawalerię, maszyny oblężnicze i specjalne jednostki nacji. Następnie te jednostki mogą być dalej ulepszane, w celu poprawy ich zdolności ataku i obrony. Użyj ich, by rozbić swoich przeciwników lub hordy bandytów na mapie.

• Bitwy – Największym atutem gry jest system taktyczny walk. Dosłownie istnieje wiele tysięcy różnych strategii, gdy rywalizujesz z innymi graczami. Szpiegowanie przeciwników ma również kluczowe znaczenie w czasach wojny.

Wraz z firmą XS-Software przygotowaliśmy bonusy dla nowych kont:

1000 monet
3 х 60 min. Redukcja czasu procesu budowy
3 x 60 min Upgrade Process time Reduction
3 x 60 min Jednostka Czas Redukcja
3 dni VIP
1 dzień 50% zwiększenie produkcji
1 dzień 25% zwiększonej pojemności magazynu
2 x 10% Redukcja kosztów zasobów budynków
100 Krótki łuk Łucznicy
100 Axemen
1000 złota, żelaza, drewna oraz żywności

Post Author: TreeCo