RisingCitieslogo

Rising Cities

RisingCitieslogo
Witaj w Rising Cities, Twoim nowym mieście. Zostań teraz burmistrzem najwyższej klasy i udowodnij wszystkim w Rising Cities, że jesteś genialnym strategiem i administratorem. Dzięki taktycznemu planowaniu, rozważnemu zarządzaniu budżetem i zasobami, oraz dbaniem o dobrobyt swoich mieszkańców staniesz się potężnym magnatem!

Stwórz wystarczająco dużo przestrzeni życiowej dla swoich mieszkańców, zbieraj czynsz i inwestuj pieniądze w przemysł, elektrownie, transport i wiele innych budynków, które są niezbędne dla rozwoju Twojego miasta. Jak każde prawdziwe miasto, także Twoja metropolia online potrzebuje zasobów i energii.

Rozwijaj przemysł tak, abyś mógł produkować różne dobra. Używaj tych produktów do rozbudowy swojego miasta lub sprzedawaj je burmistrzom z innych miast.

Obywatele Twojego miasta potrzebują jednak również miejsca, w którym mogą nieco odpocząć i cieszyć się naturą. Miej więc zawsze oczy i uszy szeroko otwarte na potrzeby swoich mieszkańców i rób dobry użytek ze swojego kapitału, a będziesz mógł być pewien ich przychylności. A więc nie czekaj tylko obejmij czym prędzej posadę nowego burmistrza! Twoje miasto Cię potrzebuje!

                                            reflinkLOGO

Post Author: TreeCo