uptasiaLOGO

Wieża obrazkowa od dziś w Uptasia

uptasiaLOGO

Gra w ukryte obiekty Uptasia wzbogaciła się dziś o fascynującą nowość, jak ogłosił twórca i wydawca znanych gier przeglądarkowych upjers. Otwarcie wieży obrazkowej oferuje graczom nowe nagrody za rozwiązywanie zagadek obrazkowych.

Wieża obrazkowa w Uptasia otwarła podwoje i zaprasza graczy do wzięcia udziału w pierwszym evencie pod mottem „Święto wolności”. Jeśli chodzi o wolność to Fracuzi wiedli w Europie prym, stąd też znana ze świata Uptasia kotka Adinda będzie w ciągu kolejnych 5 dni nosiała charakterystyczną czapkę jakobińską przypominającą o Rewolucji Francuskiej.Gracze Uptasia mają 5 dni czasu na gromadzenie „kokardy” podczas poszukiwania ukrytych obiektów w willi. Na zakończenie eventu kokardy będzie można wymienić na specjalne dekoracje i domostwa. Ale to jeszcze nie wszystko: w zamian za kokardy gracze otrzymają dodatkowo obrazkowe kryształy – walutę, którą można zarabiać wyłącznie podczas trwania eventu. W zamian za nią otrzymać będzie można wyjątkowe dekoracje, domostwa oraz nowe obrazkowe budynki.

W obrazkowych budynkach kryją się nowe obrazkowe zagadki. Dzięki temu fani Uptasia mogą zdobyć jeszcze więcej punktów doświadczenia. Dołączcie do wielkiego otwarcia obrazkowej wieży w uptasia.

                                             reflinkLOGO

 

Post Author: TreeCo