topelevenLogo

Top Eleven

topelevenLogo

Zastanawiasz się czasem, jak to jest zarządzać klubem piłkarskim? Sprawdź to w Top Eleven, najpopularniejszym sieciowym menedżerze futbolowym. Szlifuj swoje umiejętności menedżerskie i dołącz do 10 milionów graczy, którzy codziennie pojawiają się w Top Eleven. Top Eleven to jedna z 10 najlepszych gier sportowych w ponad 80 krajach na całym świecie. „Top Eleven naprawde robi wrażenie i zawiera wiele sytuacji, które widziałem i które przeżylem w trakcie swojej kariery” – José Mourinho

 

Top Eleven to niezwykle popularny menedżer piłkarski. Gra zawiera wszystkie aspekty prowadzenia klubu – od podpisywania kontraktów sponsorskich i tworzenia własnej drużyny, aż po rozbudowę stadionu. Rozwijaj drużynę, szukaj zawodników na rynku transferowym na żywo, rywalizuj z innymi menedżerami w rozgrywkach ligowych, pucharowych i lidze mistrzów.

{ppgallery}

topeleven1topeleven2topeleven3
{/ppgallery}
Graj gdziekolwiek i kiedykolwiek – czy siedzisz przed ekranem swojego PC czy też biegasz po mieście, Top Eleven jest dostępne zarówno na stronach WWW, jak i mobilnie, a więc możesz przez cały czas śledzić mecze swojej drużyny.

Opracuj najlepszą strategie – podpisz jak najlepszą umowę ze sponsorami, a następnie weź się za organizowanie drużyny. Trenuj zawodników, aby zrealizowali swój potencjał, twórz zwycięskie ustawienia i dostosuj taktykę przed i w trakcie meczu. Weź udział w aukcjach na żywo i szukaj utalentowanych zawodników, którzy pomogą ci osiągnąć sukces w pucharze, lidze i lidze mistrzów.

Zbuduj wymarzony stadion – wznieś stadion i modernizuj okoliczną infrastrukturę, aby zwiększyć ilość kibiców na meczach.
Śledź mecze na żywo – gdy mecz się rozpocznie, możesz wydawać instrukcje w czasie rzeczywistym. Dokonuj zmian, decyduj o taktyce i ustawieniu. Wspieraj swą drużynę i uwolnij cały potencjał swoich zawodników.

                                                   reflinkLOGO

Post Author: TreeCo