DamoriaLOGO

Damoria

DamoriaLOGO
Krótka informacja o grze
– Gra bezpośrednio na przeglądarce, bez ściągania i instalacji!
– Graj w czasie rzeczywistym z tysiącami innych graczy.
– Zdobądź sławę i respekt na różne sposoby (handel, walka itp.)
– Poznaj nowych przyjaciół

Zbuduj swoje imperium w grze na przeglądarkę Damoria. Ta gra na przeglądarkę przeniesie Cię do innego świata, którego nie będziesz już chciał dobrowolnie opuścić.
Damoria to mistyczna gra na przeglądarkę. To świat, w którym wszystko przebiega spokojnie. Zbuduj własny zamek wraz z budynkiem produkcyjnym, poligonem i kamieniołomem.

Wydobywaj surowce i finansuj w ten sposób budowę budynków. Gromadź swoje oddziały i uzbrajaj je w miecze, katapulty, łuki i strzały. Tutaj znajdziesz wszystko, czego zapragnie dusza zdobywcy.

Ale to nie taka sielanka, jakby się mogło wydawać. Także tutaj w Damorii toczy się walka o władzę. Jakże by mogło być inaczej? W końcu każdy chce mieć największy zamek i największe włości.

Zbuduj swój zamek tak, aby był nie do zdobycia dla Twoich wrogów, bo bez swojej twierdzy będziesz bezbronny podczas ataku wroga. Ale jak wiesz: „najlepszą obroną jest atak!” Zgromadź siły zbrojne, jakich jeszcze nie było i zdobądź Damorię. W grę tę grasz po prostu na przeglądarce internetowej; nie musisz kupować i instalować software.

Przygotuj się do tej walki i niech bitwa się rozpocznie.

Link do gry: http://www.damoria.pl/

Post Author: TreeCo