campoKickersLOGO

Campo Kickers – manager piłkarski online

campoKickersLOGO

Wejdź do świata, w którym rządzi prawdziwa piłka nożna. Stwórz drużynę swoich marzeń i zostań mistrzem ligi „Campo Kickers”! Ale powoli, gra jest humorystycznym i nietypowym managerem,  który przeniesie cię w realia amatorskich rozgrywek piłkarskich. Zamiast drużyny wprost z Ligi Mistrzów mamy tu do czynienia z niedzielnymi graczami. Ich perypetie zapewnią ci niezłą dawkę dobrego humoru i nieraz przyprawią o szybsze bicie serca. 

Gra pozwala rozwijać i poszerzać zdolności menadżerskie w zarządzaniu własną drużyną. Twoim zadaniem jest założenie i prowadzenie klubu piłkarskiego. „Campo Kickers” daje ci możliwość sprawdzenia się w roli organizatora i osoby zarządzającej nie tylko drużyną, ale i jej zapleczem treningowym oraz całą infrastrukturą. Zmierz się z  budową boiska, odwiedzaj sklep, zapewniając tym samym odpowiedni sprzęt, aby zawodnicy nie musieli grać w starej piżamie po babci. Zlecaj nowe treningi, ustalaj mecze, dokonuj transferów piłkarzy. Rozwijaj umiejętności trenera i zawodników. Zadbaj o relaks i wypoczynek graczy. Zaproś do gry kolegów lub rywalizuj z nieznajomymi. Mistrzostwo ligi jest w zasięgu twojej ręki!

CampoKickers manager
„Campo Kickers” zagwarantuje ci niezwykłe emocje, taktyczne łamigłówki, menadżerskie zmagania ze sponsorami, a przede wszystkim niesamowitą rozrywkę choćby w meczu o złote majtki!
Manager posiada intuicyjny interfejs oraz atrakcyjną grafikę, której nie znajdziesz w innych managerach piłkarskich!  Obecnie znajduje się w otwartej dla wszystkich fazie testowej i dostępny jest w dwóch wersjach językowych – polskiej i niemieckiej. Co najważniejsze, „Campo Kickers” jest darmowy. Możesz grać do woli, bez wydania złotówki. Powodzenia w rozgrywkach i do zobaczenia na boisku!

Studio Devspire to polsko-niemiecka firma z branży IT, zajmująca się tworzeniem oraz publikowaniem gier przeglądarkowych. Polski oddział firmy mieści się w Raciborzu. Obecnie jest na etapie wprowadzania na rynek gry „Campo Kickers” – piłkarskiego managera, wyróżniającego się przyjazną grafiką oraz dużą dozą humoru. 

Link do gry: http://www.campokickers.com

Post Author: TreeCo