wolnifarmerzylogo

To już 4 lata na farmie

wolnifarmerzylogo

Tak, dobrze widzicie . Ta farmerska gra online ma już 4 lata .

Zabawa urodzinowa – „Urodzinowa impreza”

Od 09.10.2013 godz. 11:00 do 22.10 godz. 23:59:59 możecie codziennie wziąć udział w urodzinowej imprezie. Do gry przechodzicie przez kliknięcie na urodzionwy tort w górnej części ekranu gry.

Za znalezienie odpowiedniego symbolu otrzymacie 10 zaproszeń na urodzinową zabawę, za odkrycie niewłaściwego symbolu 2. Jeśli uda Wam się zdobyć 100 zaproszeń otrzymacie 1,5% punktów brakujących do uzyskania kolejnego poziomu.W trakcie jednej gry można zdobyć maksymalnie 120 zaproszeń. Zaproszenia możecie wymieniać w El Farmado na urodzinowych gości zasiadających przy biesiadnym stole na Waszej półce pokazowej.

W urodzinową grę możecie grać raz dziennie i każdorazowo macie 10 gratisowych prób znalezienia właściwych motywów. Każdorazowo możecie również raz zerknąć pod 5 kart na raz, kolejne próby kosztują jedną monetkę.

          wolnifarmerzy1

No i oczywiscie dodano kilka nowości:

– Powiększona została  druga seria questów o 30 nowych zadań. Jeśli ukończycie wszystkie nowe zadania będziecie mogli w nagrodę wykupić kolejne pole na 4 farmie.
– Dla wszystkich piekarzy mamy również fantastyczną wiadomość do młyna wprowadzone zostało  dodatkowe miejsce produkcji. Dzięki temu możecie wypiekać swoje recepty jeszcze szybciej! Za jedyne 5 monetek możecie korzystać cały tydzień z dodatkowego slotu do wypiekania recept.
– Kolejną nowością jest informacja przy niektórych produktach o tym co oraz w jakiej ilości potrzebne jest do ich wytworzenia (np ser pokazuje, że do jego produkcji potrzebne jest 12 mlek).

reflinkLOGO

Naprawdę spodziewałem sie czegos lepszego, a nie kolejnych % pkt do następnego poziomu ;/ Ta gra niestety od 2 lat ledwo zipi jesli chodzi o Update.

Post Author: TreeCo