pgrLOGO

Rozmawialiśmy z twórcą PGR Online

pgrLOGO

Chcecie się dowiedzieć dlaczego czasem warto trzasnąć drzwiami od stodoły albo dlaczego  warto czekać na system PvP?  Na te i inne pytania postaraliśmy się znaleść odpowiedź. Dziś mamy dla was, króciutki ale bardzo treściwy wywiad z FrozenShade czyli twórcą PGR Online.

Redakcja: Siemanko Frozen, ostatnio jest głośno o nowej akualizacji w PGR, system rpg i pvp. Może powiesz co nieco a ten temat?
FrozenShade: Witaj, Jak pewnie wiesz, w temacie farm wszystko już zostało powiedziane, wszystko wymyślone. Sam PGR wykorzystuje sprawdzoną tematykę w troszke zmodyfikowanej formie, staram sie, żeby ten odgrzewany kotlet mimo wszystko smakował świeżo… Ale cudów sie z farmą nie da zrobić. Trzeba było więc trzasnąć dzwiami od stodoły i iśc w nieznane.
Redakcja: No tak, a nie myślisz że to dość ryzykowne?
FrozenShade: Półtora roku temu, zaczynając projekt też ktoś mógł by sie mnie zapytać 'a czy to nie jest ryzykowane?’ W końcu kupe roboty włozyłem w to ja, graficy, nawet jakies tam pieniądze zainwestowałem. I co? Jest PGR, udało się.  PVP to kolejne rozwinięcie, dodatek, funkcja, z której gracz może skorzystać, ale nie musi. Takich rzeczy mamy w grze kilka, jedne sie nie przyjeły a inne wręcz przeciwnie, cieszą sie popularnością. Jak aktualnie wprowadzany, uproszczony RPG (który sprowadza sie tylko do PVP) sie spodoba to go rozwiniemy.
Redakcja: Ahh, kiedy w końcu bede mógł wziąć widły i skopać tyłki innym farmerom?
FrozenShade: Nie chcę podawać konkretnych terminów, bo zawsze tak wychodzi, że nie udaje się ich dotrzymać, oczywiście z przyczyn od nas niezależnych. Powiem tylko tyle, że planowana wersja jest prawie gotowa.

{youtube}0coopL4nqT0{/youtube}
Redakcja: Jakieś plany na przyszłość? Wyjdzie pvp ” będzie się działo, będzie zabawa, bedzie radośnie” Może jakiś nowy rodzaj upraw ?
FrozenShade: Masz na myśli trzeci rodzaj terenu? Myślałem o tym już dawno, ale o ile podział na dwa rodzaje jest czymś chyba nowym, to trzeci by raczej zawadzał i komplikował rozgrywkę. Teraz na każdym poziomie gracz dostaje dostęp do dwóch roślin, wraz z kolejnym terenem dostawał by dostęp do trzech. 60 rodzajów roslin na 20 poziomie, to za dużo, sam bym sie pogubił!
Redakcja: Czy to oznacza że nie zobaczymy jakiś egzotycznych przypraw czy ziół? Zmierzam do tego, czy PGR zawsze bedzie PGRem? Czy może, dostaniemy coś z ciut nowszej „epoki”?
FrozenShade: Nie wiem, mam listę roślin na kilka kolejnych poziomów doświadczenia, które wprowadzimy do gry, ale ta lista się zmienia. Bo czasem trzeba zwyczajnie dostosować nowe rośliny do treści zadania, ktore gracz musi wykonać. Czy rolnicy z PGRow odnajdą nowe egzotyczne krainy, skolonizują tropikalne wyspy? Myslę, że nie, to by w ogóle nie pasowało do klimatu PGRa. Takie cos to niech sobie robia komercyjne faremki.
Redakcja: No i  to by było na tyle ;)Oby następne akualizacje były równie ciekawe co ta nadchodząca. Dzięki za wywiad. Pozdrawiam ;]
FrozenShade: Dzieki za rozmowę, Pozdrawiam.

 

Post Author: TreeCo