UpjersLOGO2

Początek halloweenowych akcji, minigier i wspaniałych dekoracji w grach Upjers

UpjersLOGO2

Twórca i wydawca znanych gier przeglądarkowych i apek przygotował dla swoich graczy pełną grozy noc halloweenową. Rozpoczęły się halloweenowe eventy w których gracze mogą wygrywać jedyne w swoim rodzaju prezenty.

 

Im straszniej tym lepiej – pod tym hasłem rozpoczęła się akcja halloweenowa w My Little Farmies, My Free Zoo i My Sunny Resort w której gracze mogą przebierać w dekoracyjnych dyniach, przerażającą pięknych figurach mitycznych postaci i innych halloweenowych straszydeł.

Nagrody za udział w eventach mówią same są siebie – rudawka malajska – czyli latający pies dla graczy My Free Zoo, figurę gargulca w My Little Farmies, aż po dom duchów dla gości w My Sunny Resort.

Ale również lekarze zwariowanej kliniki prof. Kudłatemyśli mogą nastawić się na chwile grozy w Kapi Hospital. Kto ma dobrą rękę do gry w kości może zarobić sporą ilość punktów do kolejnego poziomu, a panienka z okienka czeka na wszystkich lekarzy z halloweenowymi prezentami.

Farmerzy z Wolnych Farmerów mogą potrenować pamięć w wyszukiwaniu ukrytych par kart w tradycyjnej halloweenowej parowance. Znajdywanie par kart nie tylko przyniesie nowe prezenty na regał, ale również cenne punkty brakujące do zdobycia kolejnego poziomu.

W tym roku upjers przygotował również halowwenową zabawę dla wszystkich dyrektorów z My Free Zoo mobile. Również w mobilnej wersji tej popularnej gry można dekorować ogrody wspaniałymi ozdobami halloweenowymi i zdobywać niezwykłe nagrody na zakończenia akcji.

 

Z kolei w idyllicznym My Free Farm 2 rozpoczął się sezon na dynie. Im więcej dyń uda Wam się wyhodować do zakończenia eventu, tym więcej nagród otrzymacie na zakończenie halloweenowego eventu.

W każdej zabawie na uczestników czekają wyjątkowe i osobliwe nagrody, które można zdobyć wyłącznie podczas halloweenowych eventów, dlatego udział w zabawie naprawdę się opłaca.

Post Author: TreeCo