uptasiaLOGO

[Poradnik] Opis interfejsu w grze Uptasia

uptasiaLOGO

Cześć. Zaczynamy nową serie poradników. Od dziś, co kilka dni, zobaczycie u nas poradniki do różnych gier. Na początku pokażemy wam przewodnik po interfejsie w grze Uptasia, która jest u nas bardzo popularna. Już teraz dajcie znać w komentarzach, czy chcecie więcej FAQ z tej gry.

Zaczynamy. Poniżej znajduje się obrazek z gry, wraz z zaznaczonymi głównymi fragmentami interfejsu.

uptasiaporadnik1cz

1. Avatar postaci, wraz z kolejką akcji (1 czynność bez VIP, pozostałe 4 z VIP) Po prawej znajduje się poziom postaci wraz z zdobytym doświadczeniem oraz pkt dekoracji.

2. Poczta- nic niezwykłego, służy do komunikacji  między graczami.

3. Magazyn towarów, to tutaj znajdują się wszystkie wypordukowane przez nas surowce. Z czasem można go rozbudować na wyższe poziomy, co zwiększy jego  pojemność.

4. Sklep, w nim kupimy wszystkie budynki, dekoracje a także opcje premium.

5. W banku możemy wymieniać walute premium (Rubiny) na standardową walutę (Dukaty)- 1 Rubin=125  Dukatów. Ogólnie nie polecamy tej metody zdobywania Dukatów .

6. Posiadana ilość Dukatów oraz Rubinów, kliknięcie w tę opcje przekierowuje do Banku.

7. Mapa, pokazuje nasze odkryte tereny. Znajdziecie tam  też opcje wyśrodkowania mapy na rynku, willi i postaci.

8. W opcjach (oprócz standardowych ustawień) jest jeszcze menu budowy (przestawianie, obracanie, kasowanie) oraz opcja pełnego ekranu.

9. Menu znajomych,  można wymieniać się z nimi prezentami, które zdobywamy wchodząc do ich „wiosek”

10. Panel misji, dzielą się one na główne i poboczne. Głównych nie można pominąć za pomocą rubinów, pozostałe jak najbardziej.

No i to by było na tyle. Mam nadzieje że poradnik sie wam podobał. Dajcie znać w komentarzach czy chcecie więcej tego typu poradników.

http://www.uptasia.pl

Post Author: TreeCo