plemionaLOGO

Kolejna porcja zmian w Plemionach

plemionaLOGO

Plemiona, kultowa już strategia wzbogaci się wkrótce o skróty klawiszowe, wszystko za sprawą nowej akualizacji oznaczonej numerkiem 8.23. Zobaczymy ją na serwerach już jutro .

 

Dla posiadaczy Kont Premium dodano nowe opcje filtrowania raportów – po ikonie komendy.

Dodanie skrótów klawiaturowych.
Używając kombinacji Shift+H będziecie mogli wyświetlić ekran dostępnych skrótów klawiaturowych. Skróty te można włączyć/wyłączyć w ustawieniach (tam też znajdzie się możliwość ich wyświetlenia, nie trzeba pamiętać tej tajnej kombinacji Shift+H).
           
Gracze z Kontem Premium będą teraz widzieć na ekranie informacji o wiosce także swoje powracające komendy.
– Koordynaty wiosek w wiadomościach, postach na forum plemiennym oraz w notatniku będą automatycznie oznakowane w bb code jako [coord] po zapisaniu.
– Dodana możliwość łatwego wyboru maksymalnej ilości ofert, jakie mogą być zaakceptowane na rynku.
– Dodane wyświetlanie punktów wioski na ekranie jej przeglądu.
– Dodana opcja wielokrotnego wyboru w ankiecie na forum plemienia. [propozycja pochodząca bezpośrednio z polskiego forum: http://forum.plemiona.pl/showthread….o-zaznaczenia]
– Zastępca nie będzie miał już możliwości podnosić poziomów flag (skutek skarg graczy na takie przypadki sabotażu).
– Ustawienia mapy odnośnie włączenia menu kontekstowego oraz opcji wysyłania komend/surowców bezpośrednio z mapy zostały przeniesione do zakładki Ustawienia w celu zmniejszenia niepotrzebnego bałaganu na ekranie mapy.
– Zgrupowanie paru zakładek ustawień (zmiana adresu e-mail, hasła, usunięcie konta) w jedną zakładkę „Konto” aby zredukować długość menu Ustawienia i ułatwić nawigację.
– Usunięta informacja o czasie wygenerowania strony, ponieważ informacja ta tak naprawdę nie daje graczom żadnej przydatnej wiedzy, a do tego była często błędnie interpretowana jako czas ładowania strony na koncie gracza.
– Poprawki błędów oraz pomniejsze zmiany graficzne.

http://www.plemiona.pl/


 

Post Author: TreeCo