RailnationLOGO

Rail Nation

RailnationLOGO

Magia kolei – miliony miłośników kolei na świecie poświęcają swój wolny czas na fascynację i radość z kolei, lokomotyw i wyznaczania tras. W grze przeglądarkowej Rail Nation wszyscy fani gier strategicznych i symulacyjnych oraz miłośnicy kolei mają szansę założyć własną firmę kolejową.

Podaż i popyt są obliczane w czasie rzeczywistym i decydują o cenach towarów na podstawie dostaw wszystkich uczestniczących w grze graczy. Zyski z przewozów mogą być wykorzystane na rozbudowę budynków stacji kolejowej lub zainwestowane w nowe lokomotywy. Kluczową rolę odgrywają badania. Tylko ci, którzy będą na czasie i wykorzystają najnowsze parowe, spalinowe lub elektryczne lokomotywy będą w stanie walczyć o zwycięstwo. Dzięki możliwości utworzenia stowarzyszenia, w Rail Nation liczy się gra zespołowa i współpraca z przyjaciółmi i innymi graczami, być może nawet rywalami. Na każdym serwerze rywalizują ze sobą tysiące graczy.

Rail Nation jest gra symulacyjną przeznaczoną zarówno dla początkujących jak zaawansowanych graczy, w której jedna runda trwa od 3 do 4 miesięcy. Runda zawiera symulację 6 er kolejarstwa, każda z nich trwa 2 tygodnie, a po nich następuje rozgrywka finałowa, w której gracze ponownie dostarczają wszystkie towary do najbardziej rozwiniętych miast. W Rail Nation można grać za darmo we wszystkich popularnych przeglądarkach.

                                           reflinkLOGO

Post Author: TreeCo