Shakes and Fidget

SFgejmLOGO

Stwórz zwariowanego bohatera i wyruszaj na niezapomnianą przygodę. Wyposaż swojego bohatera w silną broń i w inne przedmioty. Musisz zmierzyć się z wieloma zadaniami… W grze na przeglądarkę Shakes and Fidget znajdujesz się w kolorowym świecie, w którym żyje wiele nadzwyczajnych stworzeń.

Między innymi wybierasz bohatera rasy krasnoludów, gnomów lub demonów. Krasnoludy są miłe, o ile nie wypiją sporo. Jako demon jesteś fanem romantycznych spacerów. Stworzyłeś już bohatera, to wybierasz profesję i odkrywasz świat Shakes and Fidget jako magik, zwiadowca lub wojownik.

Codziennie o północy twój bohater otrzymuje 100 minut „ochoty na przygody”. W karczmie możesz odzyskać chęć na przygody. W arenie Shakes & Fidget przyjmujesz wyzwania i walczysz z innymi bohaterami. Na początku masz raczej małą szansę na wygraną, póki nie polepszysz różnych zdolności twojego bohatera.

Bez srebra i złota życie twojego bohatera będzie raczej skromne. Pracując parę godzin dziennie zarobisz dosyć gotówki. Chcesz podjąc się zadań pełnych przygód? To wejdź do karczmy, gospodarz zawsze ma ciekawe zadania dla ciebie

                                           reflinkLOGO

Post Author: TreeCo