ChaosAngelsLOGO

Chaos Angels

ChaosAngelsLOGO

Chaos Angels jest stworzoną przez Oasis Games, grą opartą na mitologiach Zachodu. Gracz podczas rozgrywki stara się, wzorem mitologicznych bohaterów, uratować boginie i wraz z nimi stanąć do kolejnych walk. Jedyna w swoim rodzaju panoramiczna i dynamiczna grafika Chaos Angels jest owocem wyjątkowej technologii. Dzięki niej zawodnicy mogą wejść w interakcję z otoczeniem, co pozwala na niespotykane dotąd doświadczenia.

 

Chaos Angels daje graczowi możliwość stworzenia bogini, która w czasach wojny może uratować tysiące ludzi. Od momentu włączenia gry, gracz rozpoczyna udział w magicznej podroży. Zadaniem gracza będzię uratowanie bogiń i walcząc z nimi ramię w ramię przeciwstawienie się zmierzchu bogów. Prawdziwi bohaterowie rodzą się właśnie w takich momentach! Styl gry łączy w sobie dwa style. W grze doświadczyć można gotyckiej magii przeplatającej się z realistycznym orientalnym designem. Oba style wspaniale ze sobą współgrają, doskonale oddając magiczny charakter gry. Kiedy głaz ruszy się z miejsca, w ktorym spoczywa i zniknie, oznaczać to będzię czas narodzin prawdziwej magii.

Tytuł posiada unikatowy czterowymiarowy system tworzenia boginii, pozwala jej stać się najmocniejszym sojusznikiem gracza. System treningu nie jest już tylko tradycyjną zakładką w grze, gdzie wykorzystując surowce możemy poprawić umiejętności naszego gracza. System ten zawiera znacznie więcej elementów, aniżeli tradycyjne systemy. Gracz nie tylko musi nieustannie trenować uratowaną boginię, ale również stworzyć dla niej najmocniejsze święte okrycie.

                                          reflinkLOGO

Post Author: TreeCo