legendonlineLOGO

Legend Online (Wartune)

legendonlineLOGO

Legend Online jest nową grą online typu RPG, bogactwo funkcji i rodzajów rozgrywki, gwarantuje graczom dobrą rozrywkę przez długi czas. Osnową gry są rozmaite kampanie, których przechodzenie gwarantuje rozwój postaci i jej stanu posiadania. Celem gry jest rozwój twierdzy, rekrutowanie nowych oddziałów, walka z magicznymi bestiami i innymi graczami o tytuł hegemona Legend Online.

„Chcę pokonać wszystkie bestie i poddać całą ludzkość mojej władzy.” Te słowa najlepiej oddają charakter prawdziwego zdobywcy, jego optymizm, rygorystyczne, dojrzałe myślenie, odwaga i umiejętności daleko przewyższają zwykłych śmiertelników. Brak litości dla magicznych bestii i zdrajców pośród ludzi i bogów, czyni go skutecznym w walce i niepokonanym niczym Legendarny Kratos. Magiczny Świat podzielony jest na trzy części. Każdy kontynent ma swoją nazwę i specyfikę: pierwszy kontynent „Gaia” oznacza „narodziny”,  drugi „Fama” oznacza „wzrost”, trzeci „Yana” oznacza „bitwę”. Kontynenty róznią się od siebie, ich powieszchnia jest ukształtowana przez odmienne warunki, można tam znaleźć zarówno dające ukojenie oazy, rozległe łąki, wysokie góry, bujne lasy, pływającę wyspa, jak również niebezpieczne i nieprzewidywalne, pustynie, bagna, wulkany, jeziora lawy, śnieżne pustkowia, wszędzie można znaleźć ślady cywilizacji: świątynie, ruiny, obozy, wioski, miasta, warownie itp.

Każda rasa w grze posiada własną unikatową specyfikę, jak również skomplikowane relacje z pozostałymi rasami W tak skomplikowanym tyglu plemion i ras, będzie nie tylko mają własne unikalne cechy, jest skomplikowane relacje między sobą, np. niegdyś Ludzie i Trytony darzyli się śmiertelną wrogością, wraz z upływem czasu jednak wrogość ustąpiła miejsca współpracy, a ta zaś stała się fundamentem przyjaźni. Silny antagonizmy istnieje obecnie pomiędzy Smokami i Aniołami, co przesądza o raczej niespokojnym współbytowaniu na kontynentach… Te i inne relacje swoją zawiłością wypełniając całą przestrzeń świata…

                                          reflinkLOGO

Post Author: TreeCo