fragoriaLOGO

Fragoria

fragoriaLOGO

Fragoria – Ciągle zmieniający się świat. Ziemie Fragorii zawsze się powiększają, oferując nowe ekscytujące przygody, nowe przedmioty i wyjątkowe skarby. Nowe obszary i zadania czekają na Ciebie – odkryj je i podbij. Stwórz postać, zmieniaj klasy – Walcz!

Obrońca, wojownik, uzdrowiciel – Twoja droga Twój wybór – w świecie Fragorii określisz swoje umiejętności oraz wybierzesz broń aby pokonać wrogów i bronić niewinnych. Podróżuj na wyjątkowym wierzchowcu, od antylop przez niedźwiedzie i tygrysy, wybieraj między różnymi wierzchowcami, by podróżować w ogromnym świecie Fragorii!  Sam lub w grupie, które są dużym wsparciem w każdej sytuacji. We Fragorii nigdy nie będziesz walczył sam. Wyhoduj, oswój i wyszkol własnego smoka, który będzie Ci towarzyszyć podczas wszystkich przygód! Z odpowiednim sprzętem i szkoleniem, będziesz miał silnego towarzysza po swojej stronie w każdej chwili. Wykuj swoje przeznaczenie.
Opanuj rzemiosło. Wykuj broń i zbroje, ulepsz ekwipunek albo wymień go na szmaragdy. We Fragorii sam zdecydujesz jak wykorzystać swoje umiejętności.
{ppgallery}

 

fragoria1fragoria2fragoria3

{/ppgallery}

                                                            reflinkLOGO

Post Author: TreeCo