zewsmoka2LOGO

Zew Smoka 2

zewsmoka2LOGO

Firma 101xp zawitała do Polski, co za tym idzie dostaliśmy w swoje ręce a raczej myszki, nową gre czyli Zew Smoka 2 (org. Dragons Call 2).  Gra jest kontynuacją przeglądarkowego hitu Dragons Call, w którego swego czasu mogliśmy grać po Polsku.

Słynna gra nie bez powodu ma w tytule cyfrę „2”. To w końcu zupełnie nowe, wyjątkowe przygody. Zdecyduj, kim będziesz: wojownikiem, magiem lub zabójcą; zbierz drużynę wyjątkowych sojuszników; znajdź znajomych wśród innych graczy i ruszaj na podbój nowego, niezbadanego świata!

Charakterystyka gry:

Trzy klasyczne klasy postaci: mag, wojownik i zabójca. Odpowiednio zrównoważone umiejętności pozwolą ci swobodnie i bez problemu grać twoją ulubioną postacią, ponieważ pod żadnym względem nie jest ona gorsza od innych.

Przyjemny obraz: ładne tła i szczegółowe postaci będą cieszyć oczy podczas całej podróży. Pasjonujące walki, oślepiające błyski śmiercionośnych zaklęć i wściekłe krzyki walczących – wszystkie te elementy są wspaniale udźwiękowione i mają własne animacje.

Wciągająca fabuła: rzuć się w wir wydarzeń, wykonuj setki wyjątkowych zadań, poznawaj cudze sekrety i połącz skrawki faktów w pełny obraz, by dowiedzieć się, co się dzieje wokół.Jest wiele sposobów, by osiągnąć szczyt w „karierze”: tradycyjne pojedynki na arenach o tytuł absolutnego mistrza to nie jedyna możliwość zdobycia sławy w świecie gry „Zew Smoka 2”.

Bossowie: jednocz się z innymi graczami – znajomymi lub tymczasowymi sojusznikami – i ruszaj na spotkanie przerażających i najniebezpieczniejszych potworów tego świata.

Towarzysze: ludzie, potwory, demony, trupy i – rzecz jasna – smoki. Niektórzy będą sami chcieli do ciebie dołączyć, innych trzeba będzie oswoić, ale ich siła i moc wynagrodzą ci poniesione straty!

{gallery} zewsmoka2-1zewsmoka2-2zewsmoka2-3 {/gallery}

                                                reflinkLOGO

Post Author: TreeCo