viawwwgamersT3week

[Top3] Gry na weekend

viawwwgamersT3week

Przedstawiamy wam trzy najlepsze gry w które warto pyknąć podczas tych oczekiwanych, dwóch dni wolnego. Sprawdźcie co dla was przygotowaliśmy.  Bawcie się dobrze  😉 Życzymy wam miłego weekendu;)

 

1. Uptasia

uptasiaLOGO

W grze przeglądarkowej Uptasia tworzysz swoje własne imperium gospodarcze. Rozpoczynasz od budowy piekarni, pieczesz bułeczki, obsługujesz klientów i rozbudowujesz swoje budynki produkcyjne oraz zakres działań. W willi, specjalnym obszarze gry, możesz za pomocą poszukiwania ukrytych przedmiotów rozwiązywać super zagadki.

2. The Settlers Online

TheSettlersOnlineLOGO

The Settlers Online to rewolucyjna produkcja przeglądarkowa, która czerpie ze wspaniale zaprojektowanego interfejsu Settlers 7 i staje się osiągalna dla każdego użytkownika Internetu. Rozgrywkę możemy rozpocząć zupełnie za darmo, dokonując wyłącznie bezproblemowej rejestracji, która zapewni nam miejsce w grze i przeniesie nas w rejon wzmożonych działań.

3. Zew Smoka 2

zewsmoka2LOGO

Słynna gra nie bez powodu ma w tytule cyfrę „2”. To w końcu zupełnie nowe, wyjątkowe przygody. Zdecyduj, kim będziesz: wojownikiem, magiem lub zabójcą; zbierz drużynę wyjątkowych sojuszników; znajdź znajomych wśród innych graczy i ruszaj na podbój nowego, niezbadanego świata!

To tyle w tym zestawieniu, już wkrótce przedstawimy wam kolejne gry warte uwagi.

 

Post Author: TreeCo