blackcrusade-logo

Black Crusade

blackcrusade-logo

Black Crusade to  polska gra przeglądarkowa w oryginalnej oprawie graficznej. Rozgrywkę osadzono w średniowiecznym świecie. Nie zapomniano o elementach fantasy i licznych potworach rozsianych po całej krainie. Gra umożliwia też walkę w systemie PvP, co dodatkowo urozmaica zabawę.

Głównym celem wędrówki jest rozwój naszego bohatera. Uczynimy to przy pomocy wielu narzędzi – zaczynając od pojedynków PvP, kończąc na wykonywaniu zadań i walce z potworami. Do tego celu wykorzystamy oczywiście masę przedmiotów składających się na ekwipunek. Nie zapomniano nawet o fanach gry zespołowej. Każdy uczestnik zabawy może dołączyć do gildii lub stworzyć własną formację. Czy Black Crusade zasługuje na uwagę? Tak, tym bardziej, że jest to  polska gra przeglądarkowa.

{ppgallery}

blackcrusade1

blackcrusade2blackcrusade3

{/ppgallery}

Przeżyjesz tu setki niezapomnianych przygód, stoczysz krwawe boje z napotkanymi stworami, zmierzysz się z innymi graczami w starciach PvP – esencji każdej gry MMO. Prawdziwy hit i  powiew wśród gier MMORPG! Dołącz do jednej z gildii lub stwórz własną i podbijaj wraz z kamratami zamki wroga. Przepływaj na kolejne wyspy by stawić czoła nowym wyzwaniom. Tysiące przedmiotów do zdobycia, niezliczona ilość misji i klimatyczna grafika.

                                                   reflinkLOGO

Post Author: TreeCo