GoblinKepperLOGO

Goblin Keeper

GoblinKepperLOGO

Goblin Keeper to oparta na rywalizacji strategiczna gra multiplayer. Wcielasz się w rolę niezbyt przyjemnego władcy, którego celem jest po prostu zdobycie władzy nad światem. Do osiągnięcia tego skromnego celu potrzebna ci jest cała armia goblinów, orków, ogrów i innych podłych stworzeń. Poddanymi dowodzić musisz zręcznie by krok po kroku tworzyć potężne imperium. No i chyba wiadomo, że nikt nie pracuje za nic – również twoi niewdzięczni pomocnicy żądają żywności, noclegu i w dni wypłaty garści złota.

 

Każdy złowrogi władca potrzebuje jeden lub więcej lochów. Jednak wszyscy przedsiębiorcy branży budowlanej lochów siedzą obecnie za fuszerkę lub oszustwo w ciupie. Sam musisz się więc tym zająć: zbuduj bazę i zapędzaj swoich pomocników do wznoszenia spelun, skarbców i ośrodków treningowych. Poza tym potrzebne ci są kopalnie w celu eksploatacji dostępnych surowców. Możesz je sprzedawać na czarnym rynku bądź też wykorzystywać do wytwarzania zapasów i mebli, które zaś podwyższają stopień eksploatacji twoich lochów. Nie zapominaj jednakże o stałej ochronie swojego imperium przed innymi groźnymi grabieżcami.

{ppgallery}

goblin-keeper1 goblin-keeper2goblin-keeper3-1

{/ppgallery}

Na twej drodze ku władzy nad światem znajdziesz sprzymierzeńców, którzy staną u twego boku do walki z wrogiem. Wspólnie będziecie poskramiać straszliwe Balrogi, podjudzać niespokojne duchy przeciw waszym odwiecznym wrogom, przemierzać całe kontynenty i zwalczać innych władców stojących na waszej drodze ku władzy. Będzie to długa droga pełna niebezpieczeństw równie wielkich jak zabawa podczas gry – lecz nagroda za trud będzie tego warta: tytuł najpotężniejszego Goblin Keepera wszech czasów!

                                                 reflinkLOGO

Post Author: TreeCo