undergameLOGO

Under

undergameLOGO

Under jest polską grą przeglądarkową, która utrzymana jest w klimacie postapokaliptycznym, starając się na swój sposób pokazać działanie nowego świata – powstałego w tunelach pod planetą.

Chęć opowiedzenia unikalnej historii i próba stworzenia pewnego uniwersum to rzeczy, które na chwilę obecną najbardziej cechują tę grę. To gra wyobraźni, w której główną rolę pełni gracz. Stoi przed nim wybór jednej ze ścieżek lub też całkowite zignorowanie toczącego się konfliktu i pozostanie neutralnym wobec niego.

Możliwości jest wiele. Niektórzy poświęcają się ekonomii, inwestując w swoją własną kryjówkę i zabezpieczając zdobyte surowce. Inni planują grabieże, wojny i mierzą się z innymi graczami oraz stworzeniami zamieszkującymi świat. No i są jeszcze Poszukiwacze.

A przecież nie mogę powiedzieć, że to koniec – stale słychać pogłoski o nowych miejscach, możliwościach rozwoju jak i o nowym celu, do którego będą dążyć tylko wybrani. W końcu żaden ze światów nie stoi w miejscu a postępujące zmiany odciskają na nich piętno, często zmieniając je nie do poznania.

Under jest grą od graczy dla graczy. Tutaj każdy głos i sugestia są brane pod uwagę, a zwiększanie jakości jest naszym priorytetem. Liczę, że zobaczymy się w tunelach. Przecież potrzebujemy właśnie kogoś takiego jak TY. Bohatera.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo