legendknightLOGO

Legend Knight

legendknightLOGO

Darmowa gra MMO Legend Knight jest fascynującą grą z gatunku RPG. Zapomnij o powtarzających się automatyczne wytwarzanych bitwach i przygotuj się na samodzielne prowadzenie rozgrywki turniejowej z niezwykle intuicyjnym interfejsem.

 

Gra ta jest oparta głównie na walkach PvE wykonywaniu zadań oraz rozwoju swojej postaci. Fabuła opowiada o rycerzu, który wiele lat wcześniej przegrał walkę ze złem i dostał druga szansę na na pokonanie demona lecz tym razem nie posiada on już swoich wszystkich mocy oraz nie pamięta przeszłości. Po rejestracji w grze Legends Knight mamy do wyboru dwie rasy, w których wybieramy dodatkowo płeć naszego bohatera.

Jednak płeć nie ma znaczenia jeżeli chodzi o rozwój i styl walki. Rycerze zwykle posiadają wielki miecz i tarczę do obrony, który chroni go przed atakami wrogów. Różne formacje ustawień pozwalają nam naszego bohatera ustawić na różnych polach bitwy. Każdy wygrany pojedynek to zdobywanie pieniędzy i punktów doświadczenia, dzięki którym będziemy mogli posiąść tajniki magii i stać się czarodziejem. Ma to swoje plusy i minusy zdobędziemy opcje ataku czarami ale stracimy tarczę, która świetnie broniła nas przed atakiem. Tworzenie gildii lub dołączenie do już istniejącej będzie wymagało od nasz osiągnięcia poziomu 32. Masowe walki PvP, dobra grafika 2D sprawiają, że gra Legend Knight szybko się nam nie znudzi.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo