sl 650100 bk rgb 003s

Strike NX – nowy kontroler dla użytkowników PC oraz PS3

sl 650100 bk rgb 003s

Impakt, czołowy dystrybutor akcesoriów gamingowych w Polsce wprowadził do oferty serię kontrolerów skierowanych do użytkowników PC oraz PS3. Dzięki wsparciu technologii XInput oraz DirectInput pecetowi gracze mogą cieszyć się rozgrywką zarówno w nieśmiertelnych klasykach, jak i najnowszych tytułach.

Seria Speedlink Strike NX powstała z myślą o pecetowych graczach i użytkownikach PS3, którzy szukają niezawodnego i uniwersalnego kontrolera. Do wyboru mamy tradycyjny, przewodowy gamepad oraz model bezprzewodowy dla fanów gier ceniących sobie pełną swobodę ruchów podczas rozgrywki.

Rozwiązanie dla graczy PC-towych

Operując jednym przyciskiem możesz przełączać się między dwiema technologiami kontrolerów – XInput oraz DirectInput i mieć dostęp do niezliczonej ilości tytułów. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość sterowania grami najnowszej generacji Windows, tak samo jak klasycznymi produkcjami.

Bez kabli, bez problemu

Urządzenie działa w oparciu o bezprzewodową technologię radiową, dzięki czemu gracze mogą cieszyć się pełną swobodą w promieniu 10 m od nadajnika. Zapomnij o wymianie baterii. Nasz gamepad posiada wbudowany akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności, dzięki czemu wystarczy na 8 godzin nieprzerwanej gry.

Pełna kontrola

Z chwilą podłączenia pada do komputera, użytkownik otrzymuje funkcjonalne narzędzie dowodzenia i pełną kontrolę podczas gry. Do dyspozycji mamy tutaj 2 analogowe spusty, 2 bumpery oraz 10 przycisków akcji. Cyfrowy i niezwykle precyzyjny 8-kierunkowy krzyżak sterujący daje Ci przewagę nad przeciwnikiem już na samym starcie.

Realizm gry
Konstruktorzy pada Strike NX wyposażyli go w funkcję wibracji, dzięki której odczujesz większy realizm. Podczas najbardziej emocjonujących momentów gry, kiedy nastąpi trafienie lub eksplozja (w grze wspierającej feedback) poczujesz to na własnej skórze.

Kontrolery Speedlink Strike z serii NX są dostępne w cenie już od 129 zł.

Cechy produktu:
– Bezprzewodowy gamepad do komputera PC
– Kompatybilny z XInput i DirectInput
– Trwały akumulator litowo-jonowy
– Ergonomiczna konstrukcja
– Kompatybilny ze wszystkimi grami Windows
– Zasięg do 10m i czas gry 8 godzin
– 8 przycisków czołowych, 2 bumpery, 2 spusty analogowe
– 2 drążki analogowe, cyfrowy krzyż sterujący
– Silnik wibracyjny
– Dostępne w wersji przewodowej oraz bezprzewodowej do PC i PS3

O Jöllenbeck

Jöllenbeck GmbH jest jednym z wiodących europejskich producentów akcesoriów biurowych i urządzeń peryferyjnych. Od momentu powstania, Jöllenbeck sukcesywnie zdobywa nowe rynki zbytu oferując użytkownikom szeroką gamę akcesoriów do PC i konsol.
Portfolio produktów marki SPEEDLINK (należącej do koncernu Jöllenbeck) obejmuje systemy dźwiękowe, słuchawki, myszy, klawiatury, gamepady, joysticki i wiele innych akcesoriów. Produkty SPEEDLINK to doskonałe połączenie nowoczesnych technologii z funkcjonalnością i ciekawym wzornictwem. Obecnie produkty SPEEDLINK, są dystrybuowane w blisko 40 krajach na świecie.

Post Author: TreeCo