madcatzLOGO

Mad Catz dołącza do „Designed for Samsung”

madcatzLOGO

Mad Catz postawił kolejny, duży krok w stronę urządzeń mobilnych. Już wkrótce, wszyscy posiadacze produktów Samsunga, będą mogli cieszyć się rozgrywką z certyfikowanym sprzętem gamingowym na ulubionym tablecie czy SmartTV.

 

Oferta Samsunga, będącego liderem w produkcji urządzeń mobilnych, obfituje w dobrze wykonany, nowoczesny sprzęt. Sprawdza się on jako komunikator czy zaawansowany organizer, ale również jest w stanie zapewnić długie godziny rozgrywki. By w pełni zaspokoić potrzeby grających użytkowników, firma, w ramach projektu „Designed for Samsung” zaprosiła do współpracy znanego producenta  akcesoriów gamingowych – firmę Mad Catz.

W ofercie Mad Catza już wkrótce mają pojawić się wszystkie produkty kolekcji GameSmart w pełni zoptymalizowane ze wszystkimi urządzeniami Samsunga. Dzięki temu, wystarczy jedynie sparowanie gamepada z telefonem czy tabletem, by w pełni cieszyć się rozgrywką. Wszystkie kontrolery serii będą opatrzone logo programu.
„Jesteśmy podekscytowani faktem przystąpienia do „Designed for Samsung” i możliwością zaopatrywania klientów Samsung Mobile w gamę produktów, które z pewnością uatrakcyjnią codzienne użytkowanie ich urządzeń mobilnych” powiedział Darren Richardson, prezes i dyrektor generalny firmy Mad Catz. „Linia GameSmart wciąż jest liderem w dziedzinie innowacji gamingowych peryferii mobilnych – dzięki naszemu uczestnictwu w programie DFS, nawet gracze, wybierający tablet lub smartfon, mogą mieć pewność zakupu idealnego kontrolera”.

Mad Catz jest pierwszym producentem peryferii gamingowych zaproszonym do programu.

Post Author: TreeCo