badicecream3LOGO

[Flashówka Tygodnia] Bad Ice-Cream 3

badicecream3LOGO

Nitrome jest ważnym twórcą gier online od wielu lat. Pierwsza część  Bad Ice Cream  była bardzo udanym eksperymentem w świecie gier  online. Bad Ice Cream była grą kierowaną do dzieci, jednak zyskała popularność w każdej kategori wiekowej. Na podstawie tych wiadomości twórcy stworzyli część drugą. Która również okazała się hitem.  Dziś zajmiemy się częścią trzecią, czyli Bad Ice-Cream 3.

Gra Bad Ice-Cream 3 oferuje wielką podróż w niegościnnym świecie Arktyki gdzie musimy walczyć z różnorodnymi wrogami i kontrolować mapę. W grze sterujemy…lodem. Do dyspozycji mamy kilka rodzajów (smaków), którymi przyjdzie nam kierować, zaczynając od czekoladowych kończąc na boczku.  Po wybraniu naszego ulubionego rodzaju przyjdzie nam zmierzyć się ze słodkimi bestiami zamieszkującymi mroźną Arktykę. Zasady są bardzo proste, oparte o klasycznego bomebermana czy nawet pac-mana czyli nie dać się złapać, jednocześnie musimy pamiętać o zbieraniu owoców, bez których nie przejdziemy dalej. Nasz bohater wyposażony jest w moc tworzenia i niszczenia kostek lodu, która jest niezwykle pomocna na późniejszych poziomach. Ponieważ tytuł opiera się na zręcznościowej rozgrywce, świetnie nadaje się dla każdego, kto lubi wyzwania.

{ppgallery}bic1bic2bic3{/ppgallery}
Główną cechą tytułu jest prostota, która przyciąga ludzi do tego dynamicznego tworu, jakim jest Bad Ice-Cream 3. Firma Nitrome znana z wielu hitów postarała się o świetną pixelową oprawe graficzną. Sountrack tytułu stanowi idaelny podkład pod rozgrywke, która w tym tytule jest wyjątkowo przyjemna. Pomimo faktu, że czasem może ogarnąć nas frustracja tytuł świetnie nadaje się na krótkie partyjki podczas podróży ponieważ odpalimy go w  oknie przeglądarki na każdym urządzeniu.

Post Author: TreeCo