TraviankingdomsLOGO

Travian Kingdoms

TraviankingdomsLOGO

Travian  Kingdoms to kontynuacja najpopularniejszej gry na przeglądarkę na świecie. Ogrom nowych funkcji i dodatkowych elementów, sprawiają, że nie sposób się od niej oderwać.

 

W grze masz do dyspozycji wybór własnego narodu, wybierasz pomiędzy Rzymianami, Galami i Germanami. Stajesz się wodzem we własnej wiosce. Wraz ze swoimi wojskami planujesz wyprawy zbrojne w celu podbicia wrogich władców i powiększenia terytorium.

{ppgallery}travian1travian2travian3{/ppgallery}
Wysyłając twoich bohaterów w podróż możesz ich dobrze wyposażyć w różne przedmioty, które ich wzmocnią. Z kolei niepotrzebne przedmioty możesz wystawić na aukcji. Szczególnie ważne są surowce takie jak drewno, żelazo, zboże czy glina. Zadbaj o możliwie największe zapasy tych surowców, zbuduj składy i silosy zbożowe, które pozwolą ci magazynować jakże cenne zasoby. Mając potężne wojsko nie tylko chronisz swoje ziemie, ale także planujesz wyprawy przeciwko innym przywódcom. Jest to gra, która systematycznie się rozwija, nieoczekiwane zwroty sprawiają, że nie można narzekać na nudę.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo