TentlanLOGO

Tentlan

TentlanLOGO

Tentlan jest strategią w czasie rzeczywistym prowadzoną w czasach Ameryk przed Kolumbem. Rozpoczynając od małej osady w sercu lasu deszczowego, gracze stale zwiększają swoją władzę i wpływy, aż osiągną rozbudowane wielkie imperia.

 

Rozgrywka indywidualna, współpracująca lub rywalizująca
Wznoś wielkie miasta na własną rękę , bądź we współpracy z innymi graczami lub plemionami, albo walcz o dominację z innymi władcami.
Wiele badań, tajemniczych rytuałów i potężnych jednostek
Poszerzaj wiedzę swojej cywilizacji poprzez badania, przywołuj boski wpływ poprzez rytuały i przygotuj wielkie armie na wojnę poprzez szkolenie różnych jednostek.
Kontroluj pory roku
Niektóre rytuały pozwolą Ci na wywołanie efektów pór roku. Zmieniaj pory roku i korzystaj z ich efektów w newralgicznych momentach.

{ppgallery}screenshot 1 ENscreenshot 2 ENscreenshot 5 EN{/ppgallery}
PvP i PvE
Wyszkol wspaniałe wojsko i konfrontuj je z innymi graczami lub zdobywaj doświadczenie podczas ataku na wioski barbarzyńców.
Dla strategów
W świecie Tentlan, zwycięzcami nie są Ci, którzy mają najwięcej surowców czy jednostek, tylko tacy, którzy potrafią je wykorzystać. Zaplanuj różne strategie i metody gry, aby drażnić swoich przeciwników i atakować ich bez uprzedzenia.
Za darmo, bez subskrypcji i haczyków
Tentlan jest grą za darmo i taką pozostanie. Gracze mogą pozyskać kilka drobnych bonusów, które pozwalają na utrzymanie gry, ale nigdy nie będą one obowiązkowe. Jako producent gry, zaangażowaliśmy się w tworzenie renomowanych gier i uczciwą, bezpośrednią oraz szczerą komunikację z graczami.

 

Gra dostępna jest w Polskiej wersji językowej!

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo