tamakoci

TamaKoci

tamakoci

Przygarnij mruczka pod swój dach i dbaj o jego rozwój. Dbaj by w jego misce nie zabrakło karmy, w poidełku wody, a kuweta była czysta (inaczej narobi Ci na środek pokoju!). Oprócz zapewnienia mu podstawowej opieki, masz cały szereg zabaw i pieszczot dla kota.

W przeciwieństwie do wielu gier tego typu, nasz kot jest autonomicznym stworzeniem, które posiada wolną wolę (jako twórcy staramy się w jak najlepszym stopniu oddać charakter prawdziwych kotów). Dlatego karmienie kota nie sprowadza się tutaj do kliknięcia w odpowiedni przycisk, który od razu napełni pasek głodu. Jedzenie nakładamy zwierzakowi do miseczki – a ten zje je lub nie w zależności od tego czy jest głodny, boli go żołądek oraz innych czynników. Kot ma swoje upodobania, a czasem też i humory, więc nie zawsze będzie miał ochotę na zabawę wędką… ale może akurat woli pobiegać za laserkiem?

Gra jest bezpłatna, z mikrotransakcjami. Nie znajdziesz tu jednak takich nieprzyjemnych rzeczy jak czas oczekiwania które uniemożliwiają grę bez płatności. Można bawić się świetnie bez wpłacania jakichkolwiek pieniędzy, a jeśli jakoweś wpłacisz, to wiedz że 10% z nich przekazywanych jest na fundacje charytatywne pomagające realnym kotom!

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo