Kolejna eventowa parowanka w Wolnych Farmerach

wolnifarmerzy1

Mieszkańcy El Farmado uroczyście przygotowują się do halloweenowej zabawy. Na targowisku kłębią się przebierańcy, a cała osada ozdobiona jest dyniami. To znak, że zbliża się halloween!

Teraz w Wolnych Farmerach rozpoczynamy przerażająco-wspaniałą, halloweenową zabawę. Spróbujcie swojego szczęścia i znajdujcie każdego dnia w halloweenowej parowance pasujące pary kart. Im więcej par kart z tym samym motywem uda wam się znaleźć, tym lepsze otrzymacie nagrody.

Jeśli przykładowo znajdziecie parę czarnych kotów wówczas w nagrodę otrzymacie prezent na wasz regał ranczo. A jeśli w jednej rundzie uda wam się znaleźć 10 ukrytych par zdobędziecie aż 2,5% punktów brakujących do następnego poziomu. Dodatkowo jeśli otrzymacie 5 egzemplarzy danego prezentu to otrzymasz jego animowaną wersję.

Dołączcie do halloweenowej parowanki i znajdźcie ukryte pary kart. Zajrzyjcie również do architekta, bowiem czeka on na was z nowym projektem halloweenowego ranczo. Życzymy wam przerażająco wspaniałej zabawy w grze!

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo