EX03 Hero PS3 01

Gioteck – sposób na wygodną komunikację z drużyną

EX03 Hero PS3 01Każdy gracz wie, że w rozgrywkach drużynowych jednym z najważniejszych elementów jest dobra komunikacja. Zgranie i przekazywanie informacji może zdecydować o niejednym zwycięstwie lub porażce. Dlatego tak istotnym wyposażeniem gracza są słuchawki.

Ciekawym rozwiązaniem jest słuchawka na ucho Gioteck EX-03. Przeznaczona dla użytkowników konsol Xbox360 zapewni odpowiednią jakość i wygodę. Dzięki temu doskonale sprawdzi się podczas drużynowych gier online.

Gioteck EX-03 to lekkie i praktyczne rozwiązanie, które jest znacznie wygodniejsze od tradycyjnego headsetu, który po kilku godzinach grania daje się mocno we znaki obniżając komfort rozgrywki. Dodatkową zaletą zestawu na jedno ucho jest również możliwość kontrolowania otoczenia i jednocześnie dokładne wsłuchiwanie się w komentarze graczy.

Za komunikaty kierowane do graczy odpowiedzialny jest czuły mikrofon z funkcją redukcji szumów. Dzięki elastycznej konstrukcji  można go dowolnie wyginać i optymalnie dopasować do swoich potrzeb. Obok tego do dyspozycji mamy panel kontrolny, który w łatwy sposób umożliwia zarzadzanie dźwiękami podczas gry lub zwykłych rozmów z przyjaciółmi przez skypa.

Słuchawki mono nie są zbyt popularne, głównie ze względu na niższą jakość dźwięku. Gioteck EX-03 posiada jednak specjalną komorę dźwiękową, która zapewni pełniejsze brzmienie. By poprawić jakość odsłuchu, użytkownik otrzymuje w zestawie gumowaną nakładkę o różnych rozmiarach i twardości, co pozwala na uzyskanie lepszej jakości dźwięku bez żadnych zakłóceń.

Cena detaliczna produktu sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 25 zł.

Cechy produktu:

– Niezwykle lekka konstrukcja na ucho zapewni komfort przez wiele godzin gry
– Styl wojskowy nadruku oraz gumowana powłoka zapewnią przyjemne odczucie w trakcie kontaktu z uchem
– Giętki nausznik oraz mikrofon pozwoli dostosować urządzenie do własnych potrzeb
– Nieplączący się kabel
– Gumowana nakładka douszna w różnych rozmiarach, wielkości oraz twardości
– Pokaźna komora dźwiękowa zapewni pełniejsze brzmienie
– Kontrola dźwięku za pomocą regulacji na kablu
– Mikrofon z redukcją szumów

O Gioteck

Firma wywodząca się z Wielkiej Brytanii, projektuje i produkuje akcesoria dla graczy. Połączenie wysokiej jakości wykonania oraz atrakcyjnego wzornictwa czyni z ich produktów pozycje wręcz obowiązkowe, dla każdego poważnego gracza.
Wzrost udziału w rynku akcesoriów Gioteck jest stabilny i cały czas rośnie. Dowodem tego jest fakt, iż akcesoria Gioteck wciąż zajmują czołowe miejsca na listach bestsellerów w swoich kategoriach.

www.gioteck.com

{ppgallery}ex03 xbox 01ex03 xbox 03ex03 xbox 04{/ppgallery}

Post Author: TreeCo