Zmierzch Bogów

ZmierzchbogówLOGO

Zmierzch bogów – nowa gra przeglądarkowa MMORPG, która zmieni twoje wyobrażenie o tym gatunku! Twórcy zebrali w grze wszystko, co najlepsze, i przenieśli w niewiarygodny świat, w którym w zaskakujący sposób przenika się magia i technika!

Wciel się w rolę wygnanego z niebios boga i zdobądź to, co słusznie ci się należy! Walcz ze starożytnymi bogami i przejmuj ich moc. Dusza każdego pokonanego wroga da ci nowe, wyjątkowe umiejętności i otworzy przed Tobą możliwości, o jakich nie śniłeś! Bogowie pożałują, że stanęli ci na drodze, a Ty staniesz się jedynym władcą wszechświata! Walcz na ziemi, na niebie i w kosmosie! Twoimi rywalami będą Ares, Thor, Zeus, a nawet Hades. Pokonaj ich w uczciwej walce i okryj się chwałą!

Przed Tobą nowa, wyjątkowa gra MMORPG w niesamowitym świecie, łączącym fantasy i fantastykę naukową! Używaj broni przyszłości oraz zaklęć i podróżuj po ogromnym świecie gry na niesamowitych stworach! Lataj statkiem kosmicznym i walcz w przestrzeni z ogromnym ziejącym ogniem smokiem!

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo