upjerslogo3

Tydzień jesiennych eventów w Upjers

upjerslogo3

Producent i wydawca popularnych gier przeglądarkowych i aplikacji upjers, rozpoczyna nadchodzącą porę roku turniejem rycerskim w barwach jesieni i możliwością zdobycia wspaniałych nagród.


Upjers już się cieszy na złotą jesień pełną barw, babiego lata i promieni słońca. Dlatego też w My Free Farm 2 z drzew spadają już pierwsze liście. W ramach jesiennego eventu w farmerskiej aplikacji można sadzić olbrzymie klony tracące złote liście. Zebrane w ten sposób przedmioty eventowe przynisoą na koniec akcji atrakcyjne nagrody.


W My Little Farmies na początek jesieni król zarządził wielki rycerski turniej. Przy pomocy wielu uroczych dekoracji gracze mają okazję przygotować do niego swoje farmy, a następnie zbierać herby i wygrać przecudny zamek.


Przepiękne jesienne dekoracje zdobią również gry My Free Zoo i My Free Zoo mobile. Zarówno w wersji przeglądarkowej jak i wersji mobilnej Dyrektorzy Zoo mogą oddać się z pasją dekorowaniu ogrodów zoologicznych. Nagrodami w eventach są tym razem nowe gatunki zwierząt do Zoo – w aplikacji indyk i hiena, w wersji na przeglądarkę – jeleń kanadyjski i kinkażu żółty.


Również i w My Sunny Resort gracze mogą popuścić wodzy fantazji i oczarować gości przepięknie zdobionymi ośrodkami wczasowymi o niepowtarzalnej atmosferze złotej jesieni. Dekoracje ustawione w ramach eventu przynoszą czerwone liście, które po jego zakończeniu zostaną wymienione na wspaniałe nagrody – miłorząb, słodką rodzinę jeży oraz jesienny pojedynek jeleni.

W Zielonym Imperium jesień rozpoczęła się już w ubiegłym tygodniu wraz z nową aktualizacją, która przyniosła do gry Hodowlę Gigagrzybów. W ramach aktualnie trwającej akcji Gigagrzyby rosną o 20% szybciej.
Wolni Farmerzy spędzają ciepłe jesienne dni na pikniku, gdzie to jeszcze do poniedziałku w Sferze Pikniku otrzymują bonus na wyprodukowane towary.
Mieszkańcy krainy Uptasia będą mogli rozkoszować się od czwartkowego popołudnia klimatami jesieni. Kolejny event w wieży obrazkowej porwie graczy na jesienną wycieczkę statkiem.

Post Author: TreeCo