Upjers1

Kalendarz adwentowy w grach Upjers

Upjers1

Upjers, producent i wydawca ulubionych gier przeglądarkowych i aplikacji pozostaje i w tym roku wierny swojej tradycji – w czasie Adwentu gracze zostaną obsypani deszczem prezentów.

 

By otrzymać wspaniałe prezenty, wystarczy codziennie otwierać okienka kalendarza. I tak w My Little Farmies, My Free Zoo i wielu innych grach można spodziewać się urozmaiconych niespodzianek, a wśród nich dekoracji, punktów, talarów i wielu innych potrzebnych przy różnych okazjach przedmiotów.

Otwierając systematycznie okienka kalendarza w My Free Zoo będzie można otrzymać nowy gatunek zwierzęcia – Szopika pręgoogonowego, popularnie zwanego kotofretką. Kto w okresie świątecznym codziennie będzie logował się do gry, uzbiera części kart wystarczające do uzyskania dwóch okazałych egzemplarzy tego gatunku.

Aby kalendarze pomieściły jeszcze więcej prezentów, wyposażyliśmy je w grach My Free Zoo, My Little Farmies, MyFreeZoo Mobile i My Little Farmies Mobile w dodatkowe okienka, które można otwierać do 6 stycznia włącznie.

Również kraina Uptasia rozpieszcza fanów zagadek obrazkowych kalendarzem trwającym do Trzech Króli. Ukryte są w nim dekoracje, waluta premium oraz pomoce do rozwiązywania zagadek obrazkowych.

Klasyki gier przeglądarkowych Zielone Imperium, Kapi Hospital i Wolni Farmerzy także sięgają do swoich bożonarodzeniowych tradycji. W Zielonym Imperium jak co roku ma miejsce event na scenie w ogrodzie wypoczynkowym, a w ogródkach można sadzić bożonarodzeniowe kaktusy. Również i tutaj gracze mogą otwierać okienka kalendarza.

Po katarowickim niebie w Kapi Hospital sunie profesor Kudłatemyśli w bożonarodzeniowym outficie i rozdaje prezenty jak się go zaczepi. Naturalnie w szpitalu zawitają jak co roku świąteczni pacjenci.

W Wolnych Farmerach potrzebna będzie pomoc graczy przy rozwożeniu prezentów. Zorganizowany na tą okazję event z nagrodami odbywa się przy radosnym akompaniamencie otwieranych okienek zimowego kalendarza.

Last but not least, również symulacja ośrodka wczasowego My Sunny Resort i sklepu zoologicznego Wauies umili graczom przygotowania do świąt codziennymi prezentami z adwentowego kalendarza.

Post Author: TreeCo